dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia!

    Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.

  2. #2

    Domyślnie Re: Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia!

    Cytat Napisał Redakcja
    Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.
    no i fajnie mamy cenzure a moze jeszcze wprowadzic mozliwosc odwiedzania forum raz dziennie zeby niektorzy nie "stukali" sobie licznika?

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Od zawsze jest taki zapis w regulaminie.

  4. #4

    Domyślnie

    myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?

  5. #5

    Domyślnie

    Czy Redakcja trochę nie przesadza. To jest w końcu dział ogłoszeń.
    Wiele osób poszukuje różnych kontaktów

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    Cytat Napisał sinta
    myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
    Sinta, chyba rozumiem o co Adminowi chodzi - pytać można do woli, ale ogłaszać się tylko raz. Słowem jeden forumowicz może sobie zrobić wątek Aaaabsolutnie najtaniej instalacje nagłaśniające wykonam, ale potem niech się ponownie ogłasza już w tym wątku, a nie tworzy kolejny: Aaaaaby instalacje nagłaśniające wykonać

    Ze swoboda wypowiedzi to chyba niewiele wspólnego ma , raczej jest to ukłon w stronę forumowiczów - nie będziemy zalewani kilkoma ogłoszeniami tej samej firmy na ten sam temat...
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  7. #7

    Domyślnie

    A chyba że tak. To tu się zgadzam

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał sinta
    myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
    mylisz się, Polakom tak dać nie można, nawet historia mówi iż jak tylko zbyt wiele władzy da sią dla Polaków to zaraz "Liberum Veto", zrywanie sejmów, rozbiory, najazdy, korupcja, czy nawet bałagan na forum.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Whisper
    Cytat Napisał sinta
    myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
    Sinta, chyba rozumiem o co Adminowi chodzi - pytać można do woli, ale ogłaszać się tylko raz. Słowem jeden forumowicz może sobie zrobić wątek Aaaabsolutnie najtaniej instalacje nagłaśniające wykonam, ale potem niech się ponownie ogłasza już w tym wątku, a nie tworzy kolejny: Aaaaaby instalacje nagłaśniające wykonać
    jestem jak najbardziej za jak każdy będzie miał jeden wątek to łatwo i szybko będzie można zobaczyć czy ktoś napisał mu negatywną opinnię albo pozytywną a tak to zaraz tworzy nowe ogłoszenie i tak w kółko
    poperam szanowną Redakcję!

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    To rozwiązanie wydaje mi się sztuczne. Czy nie lepiej byłoby ustalić, że każde ogłoszenie jest ważne tylko przez miesiąc, a następnie znika z forum? I w okresie tego miesiąca forumowiczowi nie wolno dać drugiego ogłoszenia.
    Zakładam, że do starszych ogłoszeń i tak nikt nie zagląda, więc po co zaśmiecać forum?
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  11. #11

    Domyślnie

    A co jeśli ktoś ma kilka rzeczy do sprzedania z "różnych beczek" np.
    stemple a za tydzień będzie chciał zbyć stal albo cegły bo mu zostały?
    Wlazł kotek na płotek ale spadł...

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Podoba mi się pomysł Aggi. Można chyba zrobić, że następne ogłoszenie tego samego forumowicza kasuje poprzednie?

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Podoba mi się pomysł Aggi. Można chyba zrobić, że następne ogłoszenie tego samego forumowicza kasuje poprzednie?
    Zdecydowanie popieram .
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  14. #14

    Domyślnie

    Może i macie rację.

  15. #15

    Domyślnie Re: Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia!

    Cytat Napisał Redakcja
    Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.
    Przeczytajcie dokładnie i ze zrozumieniem a potem dopiero róbcie afere

    Bardzo dobrze, że Redakcja wprowadziła taki przepis, bo jest wielu forumowiczów np. ad-dach którzy za każdym razem zakłądają nowy wątek nie wiadomo po co.

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Nie widzę "afery"
    Zastanawiam sie tylko po co komu ogłoszenia z 2002 r. Czy to nie zaśmieca forum...?
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  17. #17

    Domyślnie Dyskryminacja_Redakcja do BANI !!!

    Witam drogich forumowiczów.
    Zarejstrowałem się na forum parę miesięcy temu,od tygodnia niestety moje konto zostało USUNIĘTE,
    Dziś zadzwoniła Pani z Muratora i powiedziała że nie mogę w ogłoszeniach drobnych zamieszczać swojej wizytówki,a jestem dobrym dekarzem to podałem na siebie namiary telefon itp,ponoć nie mogę tego czynić ???


    GRATULUJĘ REDAKCJI POMYSŁOWOŚCI

    mam jeszcze pytanko do redakcji kiedy usuniecie pozostałych,którzy podali swoje namiary telefoniczne ???

    skomentujcie to sami !!!!
    oczywiście żeby to napisać musiałem się ponownie zarejstrować.
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  18. #18

    Domyślnie Admin jest do BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytat Napisał Whisper
    Cytat Napisał sinta
    myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
    Sinta, chyba rozumiem o co Adminowi chodzi - pytać można do woli, ale ogłaszać się tylko raz. Słowem jeden forumowicz może sobie zrobić wątek Aaaabsolutnie najtaniej instalacje nagłaśniające wykonam, ale potem niech się ponownie ogłasza już w tym wątku, a nie tworzy kolejny: Aaaaaby instalacje nagłaśniające wykonać

    Ze swoboda wypowiedzi to chyba niewiele wspólnego ma , raczej jest to ukłon w stronę forumowiczów - nie będziemy zalewani kilkoma ogłoszeniami tej samej firmy na ten sam temat...
    Witam Whisper
    to nie jest tak jak piszecie,kryłem u Pana dach z Ahi,admin wywalił mnie z forum "usunoł"ponieważ dawałem ogłoszenia,wizytówki firmy,adres telefon itp a ponoć czynić tego nie możma,co dziś telefonicznie wyjaśniła mi jakaś Pani z Muratora,cytujęanie Krzysztofie usuwamy z ogłoszeń drobnych Firmy które się reklamują,no wie Pan za darmo nie będziemy promować firm,pisać Pan może ale nie wolno Panu podawać swoich danych kontaktowych......żeby to napisać na nowo mósiałem się zarejstrować,OCHYDA,zlikwidujmy ogłoszenia drobne,zlikwidujmy forum,a może ktoś chce stworzyć monopol na krycie dachów ????
    OCENCIE TO SAMI
    pozdrawiam wszystkich prócz Admina MURATORA !!!!!!
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie Re: Admin jest do BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytat Napisał dachmen
    Witam Whisper
    to nie jest tak jak piszecie,kryłem u Pana dach z Ahi,admin wywalił mnie z forum "usunoł"ponieważ dawałem ogłoszenia,wizytówki firmy,adres telefon itp a ponoć czynić tego nie możma,co dziś telefonicznie wyjaśniła mi jakaś Pani z Muratora,cytujęanie Krzysztofie usuwamy z ogłoszeń drobnych Firmy które się reklamują,no wie Pan za darmo nie będziemy promować firm,pisać Pan może ale nie wolno Panu podawać swoich danych kontaktowych......żeby to napisać na nowo mósiałem się zarejstrować,OCHYDA,zlikwidujmy ogłoszenia drobne,zlikwidujmy forum,a może ktoś chce stworzyć monopol na krycie dachów ????
    OCENCIE TO SAMI
    pozdrawiam wszystkich prócz Admina MURATORA !!!!!!
    A to rzeczywiście co najmniej dziwne. Przecież po to są ogłoszenia, żeby się ogłaszać

    W każdym razie każdy kto się mnie pyta o ekipy z których byłem zadowolony, dostaje do nich namiary. Jak ktoś będzie potrzebował dekarzy, to dostanie wasze.
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  20. #20

    Domyślnie Re: Admin jest do BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Co do dachmena - rozumiem ideę Redakcji, w końcu pismo ma ZARABIAĆ NA REKLAMACH i nie widzę w tym nic złego. Ale grożenie banicją za 2 ogłoszenia w tym samym temacie to paranoja. Przykład: buduję dom, potrzebuję stempli, ogłaszam zatem: "KUPIĘ stemple". Po roku dobudowuję garaż z poddaszem i co ? Jak znowu napiszę, że "KUPIĘ stemple", to OUT ?

    Droga Redakcjo, proponuję przemyśleć.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony