dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Brawo, nareszcie coś !

    Powielanie tego samego wątku jest wobec innych uczestników forum zachowaniem niegrzecznym !!!

    Wszyscy tracimy niepotrzebnie czas na czytanie powielanych tematów, które nie dość, że są powielane kilkakrotnie w tym samym dziale, to częstokroć znajdują się w innych działach.

    Wystarczy tego działania w myśl :
    ".... wiem, że to nic ważnego, ale jak za darmo, to napiszę jeszcze ze 30 razy to samo !"

    NIE ZAŚMIECAJMY FORUM !

    Pozdro
    J

  2. #22

    Domyślnie

    Prawo do jednego ogłoszenia ma istotny feler :
    Aktualizacja (drobna czy gruntowna) nie pociąga za sobą przesunięcia ogłoszenia do przodu, które pozostaje zgodnie z datą pierwotnej publikacji.
    Kto to przeczyta lub zauważy ?

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Też racja.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar rafslusarczyk
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Skąd
    Krzeszowice Olkusz
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    823
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    widże że redakcja zaprzestała nadzorowania aby osoba nie emitowała nadmiernej ilości ogłoszeń
    Niezgodna z regulaminem - usunięto

  5. #25

    Domyślnie

    Czegoś nie rozumiem...
    Ja zamieściłem ogłoszenie zatutułowane "Sprzedam stemple", później chciałbym zamieścić "Szukam gruz na drogę" to co mam to napisać/"zaktualizować w już w/w "sprzedam stemple"???
    Czy wtedy mi ktoś odpisze, że jednak ma ten gruz, jak myślicie??
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  6. #26

    Domyślnie siatka do docieplen

    sprzedam siatke do docieplen gramatura 145g ,1.29 m2

  7. #27

    Domyślnie Re: Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia!

    Zastanawiam się czy moge podać nazwe firmy lub telefon kontaktowy osobom zainteresowanym chciałbym tylko wspomiec że ta firma została polecona przez znajomych dlatego śmiało mogę przekazywać ja dalej
    pozdrawiam
    Irek

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafslusarczyk
    widże że redakcja zaprzestała nadzorowania aby osoba nie emitowała nadmiernej ilości ogłoszeń
    juz dawno zaprzestała
    to przykład
    http://forum.muratordom.pl/search.ph...or=tomasztkacz
    Gresy Nowa Gala - Najtaniej
    Sprawdz ceny glazury!zapytaj!
    Zapytaj o cene glazury,gresu,terakoty.
    Gresy z Nowej Gali - najtaniej
    Gresy polerowane z Nowej Gali - najtaniej
    Gresy polerowane z Nowej Gali - najtaniej a także inne..... Glazura,terakota,gres-zapytaj o cene...

    a ten temat powinien byc przeniesiony do lamusa ... do piwnic z nim ...

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Yasya

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2

    Domyślnie Szukam ekipę do remontu mieszkania -Katowice

    Poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy do remontu mieszkania -Katowice

    BARDZO PROSZĘ O POMOC I PODANIE NAMIARÓW.

    Z góry dziękuje i pozdrawiam,
    Yasya

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... a czy nie można by "Ogłoszeń Drobnych" podzielić na działy tematyczne (np. instalacyjne, elektryczne, ceramika, narzedzia itp)

    pzdr
    unde venis et quo tendis

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ryanb

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    4

    Domyślnie Usunięcie ogłoszenie.

    Witam,

    mam propozycje by ogłoszenie były kasowane po okresie 14 dni (max. 30 dni). Obecnie na stronie 152 ogłoszenie istnieje z 2002 r.!!! Jaka jest idea by trzymać tak stare ogłoszenia?

    Po 14 dni już ogłoszenie jest przeważnie nieaktualne. Każdy kto jest zainteresowany napisze jeszcze raz na kolejne okres (14 dni). W przypadku kasowania starych ogłoszeń mamy w zawsze ogłoszenia aktualne. W automatycznym trybie dopuszczone byłoby jedno ogłoszenie od jednego użytkownika w tym okresie.

    Bardzo dobry pomysł by użytkowicy mogli jedno dać ogłoszenie, ale lepiej z zastrzeżeniami jak wyżej.


    Pozdrawiam

    Ryszard Bielecki

    ryanb
    Ryanb

  12. #32

    Domyślnie Re: Usunięcie ogłoszenie.

    Cytat Napisał ryanb
    Witam,

    mam propozycje by ogłoszenie były kasowane po okresie 14 dni (max. 30 dni). Obecnie na stronie 152 ogłoszenie istnieje z 2002 r.!!! Jaka jest idea by trzymać tak stare ogłoszenia?
    Jak dla mnie idea jest dobra...
    Wtedy samo przez sie ogłoszenia byłyby aktualne...
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Qozak

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-765
    Posty
    119

    Domyślnie

    Szanowna Redakcjo,

    czy w takim razie mogę utworzyć jeden wątek o nazwie, np. DISCOUNT A.G. - Z NAMI NAJTANIEJ WYPOSAŻYSZ SWÓJ DOM

    i podawać w nim dane teleadresowe,

    czy to będzie już przekroczenie zasad ?

    Mogę tam podawać wszystkie swoje oferty i mieć nawet 10000 postów z nimi, bo rzeczywiście może to i lepsze rozwiązanie gdy każdy będzie mieć własny "kącik"

    Aczkolwiek pytam, bo zawsze gram w otwarte karty

    Pozdrawiam

  14. #34
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qozak
    Szanowna Redakcjo,

    czy w takim razie mogę utworzyć jeden wątek o nazwie, np. DISCOUNT A.G. - Z NAMI NAJTANIEJ WYPOSAŻYSZ SWÓJ DOM

    i podawać w nim dane teleadresowe,

    czy to będzie już przekroczenie zasad ?

    Mogę tam podawać wszystkie swoje oferty i mieć nawet 10000 postów z nimi, bo rzeczywiście może to i lepsze rozwiązanie gdy każdy będzie mieć własny "kącik"

    Aczkolwiek pytam, bo zawsze gram w otwarte karty

    Pozdrawiam
    Odpowiadamy: nie. forum nie służy takim celom.

  15. #35

    Domyślnie

    Żeby sie upewnić:

    Redakcjo,
    czy skoro juz mam jeden wątek ogłaszający moja firmę to moge dać drugi na inny temat? A mianowicie np ogłoszenie że szukam elektryków do współpracy? Czy to musi byc w jednym wątku?? Mam nadzieję, że nie musi bo po tytule ogłoszenia wtedy nikt nie trafi...
    Zostało napisane , że każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat i z tego wnioskuję, że o poszukiwaniu elektryków moge stworzyc nowy wątek.
    Ale wolałbym sie jednak upewnić..
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
    Paweł Chorobiński

  16. #36

    Domyślnie Re: Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia!

    Cytat Napisał Redakcja
    Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.
    Czy w takim razie mogę dać nowy wątek, np. szukam elektryka, jeśli wcześniej dałem ogłoszenie na kierownika budowy? nie spowoduje to usunięcia konta? Proszę o odpowiedź.

  17. #37

    Domyślnie Re: Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia!

    Cytat Napisał leonsl
    Cytat Napisał Redakcja
    Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.
    Czy w takim razie mogę dać nowy wątek, np. szukam elektryka, jeśli wcześniej dałem ogłoszenie na kierownika budowy? nie spowoduje to usunięcia konta? Proszę o odpowiedź.
    Ograniczenie z punktu 5d >>> Regulaminu Forum dotyczy głównie ofert i reklam firm - chodzi o to, by reklama nie zaśmiecała działów Forum.
    W przypadku ogłoszeń inwestorów zastosowanie ma tylko zasada, by nie tworzyć więcej niż jednego wątku w danej sprawie, lecz dopisywać się do już utworzonego, oraz by nie umieszczać takich wątków poza działem ogłoszeń.
    Ogłoszenia nieaktualne można zgłaszać np. do mnie na priw, celem usunięcia
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  18. #38

    Domyślnie

    proponowałbym wpisywanie przed ogloszeniem miejscowosci lub regionu co ulatwi wyszukiwanie i zainteresowanie danym regionem....

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel klepacz
    proponowałbym wpisywanie przed ogloszeniem miejscowosci lub regionu co ulatwi wyszukiwanie i zainteresowanie danym re gionem... 3 X TAK

  20. #40

    Domyślnie

    nie wiem dlaczego nie można dać 2 lub trzech ogłoszeń przecież to forum jest od tego chyba żeby się ogłaszać
    co za różnica kto daje ogłoszenie to jakaś paranoja
    MARIUSZ

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony