dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41

    Domyślnie

    Wpisywanie np. miasta + okolice w temacie - zapewni napewno pewne poczucie porządku i ładu. Jedno ogłoszenie na forumowicza wg. mnie wystarcza absolutnie. Jeżeli ktoś z tej strony i z tego forum chce sobie robić wizytówkę swojej osoby czy też firmy może przecież skorzystać z takich stronek jak Allegro czy też e-bay albo niech założy sobie swoją własną stronę internetową. Tam będzie mógł się ogłaszać bez granic. Murator jest znakiem firmowym który kojarzy się z fachowym doradztwem, alternatywnymi propozycjami wykonawstwa budowlanego dla amatorów, hobbystów a nie tanią gazetką ogłoszeniową (jak i inetrnetowe wydanie). Pozdrawiam
    Tom

  2. #42
    Pyrekcb
    Guest
    Pyrekcb

    Domyślnie

    Cytat Napisał TomHal
    Wpisywanie np. miasta + okolice w temacie - zapewni napewno pewne poczucie porządku i ładu.
    Słuszna uwaga - i bynajmniej nie chodzi tylko o poczucie porządku i ładu, ale o ułatwienie forumowiczom przekopywania się przez ogłoszenia. Wiekszosć ofert jest interesująca tylko dla okolicznych forumowiczów - nikt przeciez nie będzie jechał pół Polski po (np.) stemple czy paletę gazobetonu.

    Ja bym do tego dodał obowiązek podawania ceny, która to notorycznie jest pomijana w ogłoszeniach.
    Po co "stopińćdziesiąt" pytań "po ile", skoro można taką informację zawrzeć w treści?

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    BLA BLA BLA
    Jezeli kasa nie płynie w stronę Muratora To jestes BE forumowicz
    Ogłoszenia platne to jest cel ,Czyli kasa
    Dużo kasy DUUUUUUUUUUUUUUUŻOOOOOOOOO kłopotów

    Tak to wyglada .
    Potem przyjdzie dwóch i kupi to co masz i bedziesz miał tylko papierki .
    Którymi mozna sobie........
    Pozdr.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał arek_s
    Cytat Napisał Whisper
    Cytat Napisał sinta
    myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
    Sinta, chyba rozumiem o co Adminowi chodzi - pytać można do woli, ale ogłaszać się tylko raz. Słowem jeden forumowicz może sobie zrobić wątek Aaaabsolutnie najtaniej instalacje nagłaśniające wykonam, ale potem niech się ponownie ogłasza już w tym wątku, a nie tworzy kolejny: Aaaaaby instalacje nagłaśniające wykonać
    jestem jak najbardziej za jak każdy będzie miał jeden wątek to łatwo i szybko będzie można zobaczyć czy ktoś napisał mu negatywną opinnię albo pozytywną a tak to zaraz tworzy nowe ogłoszenie i tak w kółko
    poperam szanowną Redakcję!


    jestem tez za tylko pomyslcie o tym ze jedna negatywna opinia nawet napisana ze złośliwości jest fatalna w skutkach..
    Nastepnych nawet 5 opini nie da naprawic tego 1 watku złego..
    Ja bym była za tym by każdy kto ma 1 posta i go promuje to niech bedzie tak że isam morze go sobie boderowac.. w sesie takim ze robic korekte..
    Wystarczy ze ja bym swojemu wykonawcy napisała naprzykład ze jest kiepski lub inne to napewno nie miał by pracy z tego forum mimo to że jest to dobra ekipa..
    Wydaje mi sie ze ludzie naprwde pisza takie złosliwosci po to by dopiec panu który nie chciał opuscic paru tysiecy z umowy.. Wiele osób podkłada tu takie świnie..
    Ja czytałam pare razy takie watki oczerniajace.. z byle błahostek typu niepełna spoina czy cos takiego albo brakije mi konta o centymetr.. głupota.. ale prawdziwa.. Nie lubie takich świń bo sama nie gram w ten sposób.. budowałam z jedna firma i tez miałam różne zdania ale pod koniec było ok.. a teraz to nawet jestem wdzieczna swojemu wykonawcy za jego upór i nadgorliwosc.. Bo mam gdzie mieszkac..

    Przepraszam za błedy nawet nie robie korekty.

  5. #45

    Domyślnie

    jak zlikwidować swoje posty i dodać nowy?

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał WR***ST Zobacz post
    jak zlikwidować swoje posty i dodać nowy?
    "Edytuj post" i "Usuń"
    w razie problemów można pisać do mnie, bym usunął temat
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Mam pytanie. Zamieściłam ogłoszenie chyba ze 2 lata temu. Nikt na nie nie odpowiedział. Czy mam proawo zamieścić inne? Moge tamto skasować? Czy jest jakiś limit czasowy?

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Mam pytanie. Zamieściłam ogłoszenie chyba ze 2 lata temu. Nikt na nie nie odpowiedział. Czy mam proawo zamieścić inne? Moge tamto skasować? Czy jest jakiś limit czasowy?
    Amalfi.
    Jeżeli tamto ogłoszenie już nieaktualne - możesz skasować i umieścić nowe.
    Nie ma (przynajmniej narazie) limitu czasowego dla ogłoszeń.

    pozdrawiam

    Edzia

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.
    pitu pitu wystarczy spojrzec na pierwszą strone na której znajduje się około 10 ogłoszen pod tytułem"KUPIĘ ZADŁUŻONĄ SPÓŁKĘ Z O.O 503907810" tego samego użytkownika

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Jezeli kasa nie płynie w stronę Muratora To jestes BE forumowicz
    Ogłoszenia platne to jest cel
    Są organizacje charytatywne i jeżeli nie masz co jeść lub gdzie spać - idziesz do nich.
    W biznesie nie ma nic za darmo. "Bezpłatne konta e-mail" opłacane są przez reklamodawców, wysyłających Ci reklamy.
    My użytkownicy dajemy ruch (użytkownik który nie płaci wcale nie jest "be"), swoją wiedzę i czas, dlatego w zamian, mamy miejsce na serwerze i łącza. To generuje ruch, który w efekcie daje szansę na zarobek na reklamach. Jest to jak najbardziej racjonalny układ.

    Tak się składa, że firmie, które nie miała swojej serwerowni, sprzedając swój system, musiałem wynająć miejsce, dostarczyć cały soft i sprzęt, oraz zapewnić porządne łącza. Zdziwiłbyś się ile to kosztowało i jakie są miesięczne opłaty. Do tego sobie dolicz coroczne aktualizacje oprogramowania (tzw. wsparcie) i koszty administratora(-ów). Jeżeli stać Cię na takie rozdawnictwo - stwórz własne Forum.

    Są na forum porządni fachowcy, którzy udzielają się. Użytkownicy korzystają z ich wiedzy, a kto chce - napisze do nich prywatną wiadomość i dostanie namiar. Są też tacy, którzy małym nakładem sił, chcieliby skorzystać z tego co dają inni (my-ruch, redakcja-sprzęt i obsługę). Zgadzam się, żeby takie pasożytnictwo eliminować.

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel klepacz Zobacz post
    proponowałbym wpisywanie przed ogloszeniem miejscowosci lub regionu co ulatwi wyszukiwanie i zainteresowanie danym regionem....
    Są Grupy na których można stworzyć odpowiedni dział. Ja w swojej stworzyłem o polecanych ekipach i już nie trzeba 1000 razy pytać. Każdy ma swój post, który aktualizuje (zdarza się jak wyjdzie usterka po czasie). Grupę mamy zgraną - jest porządek i tylko raz musiałem usunąć zbędny post. Na drugi koniec polski fachowcy nie jeżdżą. Po parę cegieł też się nie opłaca jeździć.

  12. #52
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Czy moge na tym forum zamiescic ogloszenie o wynajmie pokoi goscinnych dla turystow?
    Gabriela

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony