dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Płyta PIR w folii alu a zasięg komórki (klatka Faradaya)

    witam, mam malo miejsca na poddaszu i zastanawiam sie nad uzyciem plyt PIR pod krokwiami, czyli miedzy krokwie 15cm welna a pod 10cm PIR. Wszystkie plyty PIR jakie widzialem sa obustronnie w folii aluminiowej. W jakims watku ktos uswiadamial, ze ona trzyma w plycie gazy odpowiadajace ze wysoko izolacyjnosc PIR, wiec to taki sobie pomysl je zdzierac.

    czy ktos kto uzyl PIR na skosach moze sie podzielic, czy zauwazyl pogorszenie zasiegu sieci komorkowej przez to aluminium (skrzynka Faradaya)? u mnie niestety zasieg tragiczny ale jest (jak stane przy oknie). Obawiam sie czy po uzyciu tego PIRa zupelnie mi nie zniknie.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Przy oknie będzie bez zmian, wewnątrz będzie gorzej. Trudno, trzeba się pogodzić, kiedyś chyba operator poprawi zasięg? Mędzić, bombardować emailami od ciebie i sąsiadów waszego opa albo zmienić operatora. Jeśli to krańce cywilizacji, to inne rozwiązania netu z nieba np. skylink.pl - to kierunek szukania ratunku a nie reklama. Rozwiązania od Elona Muska chyba są za drogie dla przeciętnego śmiertelnika. Tu słów kilka: https://nano.komputronik.pl/n/jak-dz...cena-w-polsce/

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Przy oknie będzie bez zmian, wewnątrz będzie gorzej. Trudno, trzeba się pogodzić, kiedyś chyba operator poprawi zasięg? Mędzić, bombardować emailami od ciebie i sąsiadów waszego opa albo zmienić operatora. Jeśli to krańce cywilizacji, to inne rozwiązania netu z nieba np. skylink.pl - to kierunek szukania ratunku a nie reklama. Rozwiązania od Elona Muska chyba są za drogie dla przeciętnego śmiertelnika. Tu słów kilka: https://nano.komputronik.pl/n/jak-dz...cena-w-polsce/
    Ok dzieki, tego sie wlasnie obawiam. Internet akurat nie jest problemem bo mam antene LTE wystawiona na na dachu i dziala, tylko klasyczna telefonia jest problemem. Wiec nie musze sie przykladac do zasmiecania kosmosu

  4. #4

    Domyślnie

    Uruchom sobie WoWifi w telefonach i rozmowy pójdą przez internet. Jakiego masz operatora?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony