dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Ściany, sufity, kominy, garaże (20 Wyświetleń)

    Więc mój dom ma duży, naturalny, opalany drewnem kominek. Jest okropnie duży - ma otwór o wymiarach ~ 60 "x 29" i ma około 26 "głębokości. Wprowadziliśmy się w 2018 r., Przeczyściliśmy i sprawdzono komin, a oni powiedzieli nam, że jest niebezpieczny w użyciu. Inspektor powiedział, że kreozot Nagromadzenie było na tyle poważne, że wymagało obróbki chemicznej, a zaprawa uległa roomegle
    xenderzkładowi.Zalecono obróbkę chemiczną, naprawę i zastosowanie jakiegoś rodzaju glazury, aby zapobiec przyszłym problemom (tutaj zanika pamięć).

    Istnieje jednak również rozrusznik gazowy. Rozważamy zamianę kominka na gaz, aby ułatwić nam pracę, ponieważ przewód gazowy już tam jest. Mam jednak wiele pytań!

    Jakiego wkładu potrzebujemy, jeśli chcemy zapewnić sobie dobre ciepło z kominka? Pokój jest dodatkiem i nie nagrzewa się zbyt dobrze zimą.

    Na jaki rozmiar wkładu powinniśmy patrzeć przy danej wielkości kominka (z tyłu zwęża się on do wewnątrz). Chcielibyśmy zachować coś, co ma logi lub coś w tym stylu, ale są otwarte na inne opcje.

    Jeśli przejdziemy na gaz, co musimy zrobić z wnętrzem komina? Czy to bezpieczne tak, jak jest?

    Czy brakuje mi czegoś jeszcze?

    Naprawdę byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Jestem trochę przytłoczony, ponieważ dzieje się to poza moją sterówką. Dziękuję za przeczytanie!
    Ostatnio edytowane przez navzintel ; 10-07-2022 o 13:39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony