dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Router 4G LTE

  1. #1

    Domyślnie Router przemysłowy 4G LTE

    Poszukuję routera przemysłowego 4G LTE (na szynę DIN, z kartą SIM, WAN, LAN oraz zewnętrzną anteną). Gdzie dostanę dobrej jakości i w niskiej cenie?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Pabloq ; 21-06-2022 o 15:04

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Mam od wielu lat taki i działa https://allegro.pl/oferta/router-hua...hoCp4IQAvD_BwE

    z tym że nie wiem czy posiada jakiekolwiek szyny, proponuje udać się na przystanek tramwajowy

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pabloq Zobacz post
    Poszukuję routera 4G LTE (na szynę DIN, z kartą SIM, WAN, LAN oraz zewnętrzną anteną). Gdzie dostanę dobrej jakości i w niskiej cenie?

    Pozdrawiam
    A co to jest niska cena?

    Popytaj na elektrodzie o opinie. Google wypluwają wiele linków po wyszukaniu "router przemysłowy na szynę DIN". Brałem kiedyś sprzęt od Elmarku i nigdy się nie zawiodłem, ale niskich cen to oni chyba nie mają.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pabloq Zobacz post
    Poszukuję routera 4G LTE (na szynę DIN, z kartą SIM, WAN, LAN oraz zewnętrzną anteną). Gdzie dostanę dobrej jakości i w niskiej cenie?

    Pozdrawiam

    Sprawdź to ->
    Też brałem kiedyś z elmarku do czasu, aż znajomy polecił mi urządzenia z tego sklepu i się przestawiłem ze względu na ceny, bo jakościowo są tak samo dobre.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 05-09-2022 o 10:51

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    A co to jest niska cena?

    Popytaj na elektrodzie o opinie. Google wypluwają wiele linków po wyszukaniu "router przemysłowy na szynę DIN". Brałem kiedyś sprzęt od Elmarku i nigdy się nie zawiodłem, ale niskich cen to oni chyba nie mają.
    O Elmarku słyszałem, tylko się zastanawiam czy są inne sklepy godne polecenia, a mające niższe ceny, bo wiadomo w Elmarku płaci się już trochę za markę.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał marks9 Zobacz post
    Sprawdź to ->
    Też brałem kiedyś z elmarku do czasu, aż znajomy polecił mi urządzenia z tego sklepu i się przestawiłem ze względu na ceny, bo jakościowo są tak samo dobre.
    Dzięki! Chyba się na to zdecyduje, bo cena wydaje się atrakcyjna.
    Czy ten czas dostawy, który jest podany na stronie się sprawdza?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 05-09-2022 o 10:52

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał marks9 Zobacz post
    Sprawdź to ->
    Ponad 1300zł to tanio? Do tego ładnych kilka stówek trzeba dorzucić na antenę i kabel (a i tak się może okazać, że super antena i tak da słabszy sygnał przez straty na kablu niż modem umieszczony tam, gdzie antena a może i nawet w pomieszczeniu z przedmiotową szyną).
    Może i do przemysłu się nada - ale sieć 100mbps i WiFi ledwo n 2,4GHz do domu? To będzie męczarnia. Ma to jakąś agregację LTE? Nigdzie nie widzę, jakiej kategorii modem.
    Zdecydowanie wolałbym B818 wywalić gdzieś, gdzie jest dobry zasięg zasilając przez POE spliterem - a na szynę wrzucić tylko gigabitowego switcha z POE. Albo i nie na szynę - chyba, że ktoś robi full profesjonalne rozwiązanie z zasilaniem awaryjnym (czyli do przemyślenia, gdzie zrobić "serwerownię" z UPS - czy zwykłe klocki na półkach, czy rack czy faktycznie na szynę DIN).
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 05-09-2022 o 10:53

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Ponad 1300zł to tanio? Do tego ładnych kilka stówek trzeba dorzucić na antenę i kabel (a i tak się może okazać, że super antena i tak da słabszy sygnał przez straty na kablu niż modem umieszczony tam, gdzie antena a może i nawet w pomieszczeniu z przedmiotową szyną).
    Może i do przemysłu się nada - ale sieć 100mbps i WiFi ledwo n 2,4GHz do domu? To będzie męczarnia. Ma to jakąś agregację LTE? Nigdzie nie widzę, jakiej kategorii modem.
    Zdecydowanie wolałbym B818 wywalić gdzieś, gdzie jest dobry zasięg zasilając przez POE spliterem - a na szynę wrzucić tylko gigabitowego switcha z POE. Albo i nie na szynę - chyba, że ktoś robi full profesjonalne rozwiązanie z zasilaniem awaryjnym (czyli do przemyślenia, gdzie zrobić "serwerownię" z UPS - czy zwykłe klocki na półkach, czy rack czy faktycznie na szynę DIN).
    Router musi być przemysłowy, bo jest dobierany pod dany projekt, nie do domu, więc sorry mój błąd, że nie dopisałem - już to robię. A cena jak na rynek z urządzeniami przemysłowymi wydaje mi się, że jest atrakcyjna.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pabloq Zobacz post
    Dzięki! Chyba się na to zdecyduje, bo cena wydaje się atrakcyjna.
    Czy ten czas dostawy, który jest podany na stronie się sprawdza?
    Jak mają w magazynie to 1-2 dni i będzie u Ciebie, a jak nie to ten czas, który mają podany na stronie zazwyczaj się pokrywa, dla upewnienia się może zadzwonić i zapytać o termin.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony