dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Dachówka - zapas na przyszłość na wypadek wymiany lub uszkodzeń

    Pytanie praktyczne:

    Ile sztuk dachówki zostawia się w zapasie na przyszłość, gdyby potrzeba było wymienić jakieś uszkodzone sztuki w wyniku zdarzeń losowych? (jakiś nieostrożny kominiarz albo monter instalacji fotowoltaicznej)

    Wydaje mi się, że tak jak z płytkami, lepiej mieć w piwnicy parę sztuk, bo różnie w życiu bywa. Nie wiem tylko ile dachówki zwyczajowo się zostawia w zapasie. Poradzi ktoś?

  2. #2

    Domyślnie

    zostawiłem około 40 sztuk, przez 12 lat przydało się coś około 3 - 4 sztuk
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    20 szt. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  4. #4

    Domyślnie

    Dobrze mieć coś zostawione, bo np. w przypadku ceramiki znaczenie ma dana partia i z innej mogą być już różnice, poza tym nie wiadomo co bedzie za lat parę. Ja zostawiłem ok. 30 szt. robena, chociaz na razie jeszcze nie korzystałem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony