dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Elektronarzędzia akumulatorowe

    Na wrzesień zaczynam budowę domu i zastanawiam sie nad kupnem kilku narzędzi: katowka, pilarka, wkrętaka zakręt arka.
    Chciałbym coś na jedna baterie i zastanawiam się nad firma yato czy ktoś może coś więcej o tych elektronarzędzia powiedzieć? Czy lepiej szukać innej firmy? Narzędzia mają wytrzymać budowę parterowki 96m2. Czy wgl pomysł budowy bez prądu na samych akumulatorowych narzędziach ma sens? Czy lepiej brać prąd od sąsiada lub kupić agregat i narzędzia na kabel? Jakie ewentualnie elektronarzędzia jeszcze mogą się przydać?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Jak Cię stać na akumulatorowe narzędzia o możliwościach tych na kabel, to jest mega wygodne.
    Pamiętaj jednak by mieć w zapasie naładowane akumulatory.
    IMO Yato to dobra firma.
    W rozpisce nie widziałem wiertarki. Wkrętarką, wszystkiego nie uciągniesz.
    Przyda się jeszcze wyrzynarka/piła szablasta, może bruzdownica. Na pewno odkurzacz (albo miotła uliczna).
    Najłatwiej i najtaniej pożyczyć prąd od sąsiada - pompy na tynki lub posadzki na aku nie uciągniesz. Względnie poszukaj erbetki i ją sobie podłącz.
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Narazie myślę o narzędziach głównie do fundamentów, ewentualnie ssz.

  5. #5
    Banned
    Vato

    Zarejestrowany
    Apr 2023
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cześć mi Yato szybko odmówiło posłuszeństwa, celowałbym już w renomowaną markę a narzędzia przydadzą się później napewno a gwarancja pewniejsza.
    Może zestawy od BOSCH?

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.248

    Domyślnie

    Jeśli na budowę to zdecydowanie najtańsze sieciowe te najbardziej potrzebne typu młotowiertarka, piła tarczowa, szlifierka kątowa.
    Sam przeżyłem budowę na MC Allister z promocji marketowej a do wykańczania i obecnego majsterkowania nabyłem niebieskiego Bosch.
    Z akumulatorowych to raczej profesionalna linia Bosch ale po budowie gdzie traktowane są często niezbyt dobrze to raczej tylko te najpotrzebniejsze jak wiertarko wkrętarka.
    Akumulatory zawsze można dokupić i co najważniejsze to jeden model pasuje do wszystkich więc można wziąć jeden kompletny zestaw a pozostałe tylko same BODY.
    Ostatnio edytowane przez Mareks77 ; 11-04-2023 o 10:01
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Sprawdź sobie Polskie marki takiej jak Tresnar i Hurry Up. Mało znane, a bardzo dobre i mocne elektronarzędzia.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony