dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jak amatorsko naprawić cieknący dach?

    Po wczorajszych wiatrach i ulewach zaczał mi cieknąć dach, gdyż w dwóch miejscach wiatr najpierw poderwał pape, a potem ją zerwał. Generalny remont dachu przewidziany mam na przyszły rok, a teraz musiałbym załatać go tak, aby wytrzymało to do przyszłej wiosny. Możecie mi polecić jakieś specyfiki, które pozwolą zakleić wszystkie przeciekające miejsca, wiedząc że nie mam i nie potrafie obsługiwać tego urządzenia do podgrzewania papy.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Papa i lepik na zimno. Kierunek każdy skład budowlany lub sklep wielkopowierzchniowy - oprócz tego na 12. literę, który popiera RU!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Rozumiem, że tutaj nie można napisać nazwy tej sieci? W każdym razie nie robię tam zakupów.
    Oprócz lepiku na zimno polecili mi jeszcze: Masa uszczelniająca Gardner, Taśma dekarska Tytan 15 cm / 10 warto to kupić?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Takich nie używałem. W ciepły dzień papa dobrze się układa i jest miękka, jeśli więcej uszkodzeń obok siebie, to kładziesz kawałki papy albo pas, jak pojedyncze uszkodzenia to może uszczelniacz wystarczy.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Gardner to bardzo dobry produkt. Nakładać kielenką bez dodatkowych kawałków papy. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony