dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Odkurzacz ręczny do domu i samochodu

    Poszukuje odkurzacza którym szybo zbiorę sierść psa w domu z jakiś szczelin, usunę ją z sofy itp. (turbo-szczotka?), a także odkurzę auto. To jest uzupełnienie robota sprzątającego, więc raczej bym wolała taki mały odkurzacz, a nie z długą rurą. Niestety nic takiego nie mogę znaleźć, coś na wzór Dyson V7 Trigger ale w bardziej przystępnej cenie? Dobrze jakby miał wymienną baterie.

    Dziękuję z góry

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o odkurzacz ręczny to CVH 2 od Kärcher zdecydowanie. Jeśli jednak szukasz czegoś na wzór tego Dysona, to VC 4 / VC 5 / VC 6 również od firmy Kärcher. Jeszcze tylko mogę dodać, że zamiast takiego odkurzacza, warto trochę dorzucić i kupić akumulatorowego mopa FC 7, który się sprawdza znakomicie przy codziennych porządkach w domu.
    Tego nie pomalujesz (:

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuje, CVH2 na pewno będzie za słaby do odkurzenie sierści z tapicerek i chyba nawet nie ma takiej końcówki. Chyba tylko jakiś pionowy zostaje skoro nie ma takich maluchów o większej mocy bez rury. Mopowania nie potrzebuje

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Źle zrozumiał cele, do których odkurzacz był potrzebny. Takiego którego potrzebujesz, niestety nie kojarzę. A co do usuwania sierści z tapicerki, to mogę śmiało polecić "detailingowe" szczotki i rakle do usuwania sierści, u mnie się sprawdziły świetnie, a często podróżuje z psem i mam od jego sierści oblazły cały bagażnik.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony