dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Remont łazienki

    Cześć, planuję kapitalny remont łazienki oraz ubikacji na przełomie wrzesień-październik.
    Mam krzywe ściany, przez co nie wiem jak zaaranżować łazienkę tak, aby to miało sens i razem współgrało.
    Aktualnie wygląda to tak:


    Chciałbym usunąć wnękę na umywalkę w ubikacji, dzięki czemu będę miał bardziej równe ściany w łazience.
    Wówczas będzie to wyglądało tak:


    Chcę mieć podwieszany sufit żeby lampki punktowe lub ledy tam dać (jeszcze nie wiem )

    Toaleta podtynkowa a nad nią szafka z półką (jak na przykładowym zdjęciu).


    Pralka z umywalką w zabudowie. (przykładowe zdjęcie)


    Prysznic nie wiem jak, bo mało miejsca, myślałem by była na całej długości ściany ale chyba mam za mały metraż. Chciałbym mieć odpływ liniowy ale nie wiem czy się uda. Zarządca nieruchomości powiedział mi, że mogę wkuć się na jakieś 8cm w posadzkę. Na przykładowym zdjęciu powyżej jest taki prysznic ze składanymi drzwiami by zaoszczędzić miejsce.


    Myślę też o przerobieniu pionu grzewczego na grzejnik oraz przeniesienie go w jakieś dogodniejsze miejsce. Rozmawiałem z zarządcą nieruchomości i jest to możliwe poprzez poprowadzenie tego na inną ścianę albo sufitem, albo wkuwając się w posadzkę.



    Prosiłbym o rady jak poradzić sobie z moją łazienką w kwestii ulokowania tego wszystkiego w sposób funkcjonalny oraz czy mam w ogóle szanse by osiągnąć efekty jak na przykładowych zdjęciach.

  2. #2

    Domyślnie

    Może dałoby się zrobić coś takiego: prysznic w miejscu wc (drzwi zamurowane), ściana z rurami c.o. skrócona żeby wejście miało min.60cm, kibelek przeniesiony na bok komina, z wnęką na stelaż i szafkę. Po lewej od wejścia do łazienki szafki, umywalka i pralka o głębokości 40-45cm oraz duże lustro. Na wprost wejścia ładny grzejnik elektryczny lub jakaś dekoracja.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	460135

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1A.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	54,5 KB
ID:	460136

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1B.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	55,7 KB
ID:	460137

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony