dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 57
  1. #21

    Domyślnie

    Kopalnia Budryk uruchomiła sprzedaż węgla; 1208 zł - ostatnia deska ratunku jest już po 1515, ale...
    https://www.youtube.com/watch?v=oMK7C3t2Ksc Ślązacy na FM-ie znowu popis dali – z nim to faktycznie – nic tylko o chruście gadać, bo akurat o tym można się dowiedzieć najwięcej ale o czymś takim i tak istotnym info, to żaden nie raczył puścić pary.

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jacek Białystok

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    25-003
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Niemcy też wiedzieli a mają jeszcze gorzej .
    Ja akurat pracuję w Niemczech i widzę,że jednak chyba jest odwrotnie.
    Nie wiem skąd masz te durne informacje.

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek Białystok Zobacz post
    Ja akurat pracuję w Niemczech i widzę,że jednak chyba jest odwrotnie.
    Nie wiem skąd masz te durne informacje.
    No przecież wiem ale tak przekazuje szczujnia

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    No przecież wiem ale tak przekazuje szczujnia
    To AVATARA sobie zmień na NSDAP.
    Niemcy chcą nas wepchnąć w pułapkę OZE?! Sami boją się zimy i braku prądu! -

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    To AVATARA sobie zmień na NSDAP.
    Niemcy chcą nas wepchnąć w pułapkę OZE?! Sami boją się zimy i braku prądu! -
    Mam dobrego awatara a jak by miała go ponad połowa z nas to tych idiotycznych problemów byśmy nie mieli bo oni jako jedyni w tym grajdołku mają zdroworozsądkowe podejście i wolnościowe co najważniejsze .

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Mam dobrego awatara a jak by miała go ponad połowa z nas to tych idiotycznych problemów byśmy nie mieli bo oni jako jedyni w tym grajdołku mają zdroworozsądkowe podejście i wolnościowe co najważniejsze .
    Nie ode mnie to pochodzi : "Niemcy też wiedzieli a mają jeszcze gorzej ." a dobrze wiesz po kim to powtarzasz i jak się ma to do tego co w cytowanym ująłem - za konia trojańskiego chcesz robić u nich czy coś takiego działając bez ich wiedzy im na szkodę - tak jak to się ma z przysługą niedźwiedzia.

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Nie ode mnie to pochodzi : "Niemcy też wiedzieli a mają jeszcze gorzej ." a dobrze wiesz po kim to powtarzasz i jak się ma to do tego co w cytowanym ująłem - za konia trojańskiego chcesz robić u nich czy coś takiego działając bez ich wiedzy im na szkodę - tak jak to się ma z przysługą niedźwiedzia.
    Niemcy Tusk i inne Pisy kole ogona mi lata to nie moja bajka nam potrzeba ludzi pokroju Bosaka Sośnierza,ludzi którzy maja zdrowy rozsądek a nie galaretę pod czaszką jak te od PISU czy PO nie wspominając o żenadzie typu lewica bo to już dno dna .

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Niemcy Tusk i inne Pisy kole ogona mi lata to nie moja bajka nam potrzeba ludzi pokroju Bosaka Sośnierza,ludzi którzy maja zdrowy rozsądek a nie galaretę pod czaszką jak te od PISU czy PO nie wspominając o żenadzie typu lewica bo to już dno dna .
    Ani mniej ani więcej z ciebie jak tyle :https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment=642945
    Zawirowywaczy nie mam w sumie nie wiem czy aby w 10-kach były , jak znajdzie się trochę czasu to totalnie go poprzerabiam bo tym co jest nie da się palić co mnie trochę dziwi , górniak to był mistrz oszczędności i wydajności jak sobie przypominam , paliłem drewnem starym konstrukcyjnym w defro i tak 3 klocki zapełniły mi cały bojler plus grzanie łazienki przez 3-4 godz a temu małemu skrzatowi potrzeba 3 razy tyle drewna na to samo ale w sumie to jest tylko rezerwa więc ciśnienia nie ma a zabawa w przeróbki też ciekawa nie powiem że to lubię nawet .

    Skoro AVATAR nie SNDAP – to jeszcze taki raczej tylko ci zostaje : Nowy porządek świata - ład zielony!!!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zielony ład.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	21,3 KB
ID:	461937  

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jacek Białystok

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    25-003
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Ani mniej ani więcej z ciebie jak tyle :https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment=642945
    Zawirowywaczy nie mam w sumie nie wiem czy aby w 10-kach były , jak znajdzie się trochę czasu to totalnie go poprzerabiam bo tym co jest nie da się palić co mnie trochę dziwi , górniak to był mistrz oszczędności i wydajności jak sobie przypominam , paliłem drewnem starym konstrukcyjnym w defro i tak 3 klocki zapełniły mi cały bojler plus grzanie łazienki przez 3-4 godz a temu małemu skrzatowi potrzeba 3 razy tyle drewna na to samo ale w sumie to jest tylko rezerwa więc ciśnienia nie ma a zabawa w przeróbki też ciekawa nie powiem że to lubię nawet .

    Skoro AVATAR nie SNDAP – to jeszcze taki raczej tylko ci zostaje : Nowy porządek świata - ład zielony!!!
    To awatar obecnej władzy.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek Białystok Zobacz post
    To awatar obecnej władzy.
    POprzedniej też , więc czas zmienić konie w końcu bo te czy POprzednie niczego nigdy już dla nas dobrego nie zrobią .

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jacek Białystok

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    25-003
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    POprzedniej też , więc czas zmienić konie w końcu bo te czy POprzednie niczego nigdy już dla nas dobrego nie zrobią .
    Prawda. Nikt tak nas nie podzielił jak PIS i PO i obie partie powinny skończyć na śmietniku historii ale na Konfederacje nie zagłosuję... Poglądy gospodarcze maja bardzo dobre ale reszta zbyt faszystowska.

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek Białystok Zobacz post
    Prawda. Nikt tak nas nie podzielił jak PIS i PO i obie partie powinny skończyć na śmietniku historii ale na Konfederacje nie zagłosuję... Poglądy gospodarcze maja bardzo dobre ale reszta zbyt faszystowska.
    Faszystowska bo ktoś tak powiedział czy twoje spostrzeżenia ? sory ja za faszystami ani lewakami nie przepadam ale w konfie nie zauważyłem jakiegokolwiek faszysty jeśli oczywiście wiesz co to aby znaczy faszyzm . a taki Dziambor,Bosak,Menzen i paru innych z powodzeniem mogłoby zastąpić merytorycznie 60 procent obu wiodących parti .

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jacek Białystok

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    25-003
    Posty
    22

    Domyślnie

    Zastąpić i robić podobnie jak obecni to tak.

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek Białystok Zobacz post
    Zastąpić i robić podobnie jak obecni to tak.
    To kto zrobi lepiej ? ci co są czy ci co byli ? gubię się

  15. #35
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jacek Białystok

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    25-003
    Posty
    22

    Domyślnie

    Nie zagłosuję na tych co już byli bo to stara gwardia ale nie zagłosuję też na tych co za szefa mieli Korwina który odmawia praw niepełnosprawnym chwali Putina itd.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    ... ja za faszystami ani lewakami nie przepadam ale w konfie nie zauważyłem jakiegokolwiek faszysty ... .
    To Brauna i Bosaka już nie ma w konfie?
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    To Brauna i Bosaka już nie ma w konfie?
    Bosak i Braun faszystami ? bo jebnę na glebę już szybciej faszystę znajdziesz w Dr Sylwi Spurek czy Biedroniu niż w nich obydwu razem wziętych

  18. #38

    Domyślnie

    Skoro nie rozumiesz pojęcia "faszysta" to nie mamy o czym rozmawiać.
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Skoro nie rozumiesz pojęcia "faszysta" to nie mamy o czym rozmawiać.
    Ja doskonale wiem kto to faszysta , faszyści głównie z lewactwa się wywodzą i wywodzili więc sam pomyśl i rusz szare bo nie za bardzo pojmujesz a słuchasz mierne
    tępoty tvnowskie .

  20. #40
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jacek Białystok

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    25-003
    Posty
    22

    Domyślnie

    O rety!! Ty naprawę nie wiesz kto to faszysta

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony