dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Rury wentylacyjne do okapu

    Cześć,
    w całym domu mam rekuperacji i wyrzutnie mam skierowaną do kominów w łazience (dwóch). Jeden komin w łazience jest wolny i planuję go wykorzystać jako wentylację pod okap. Komin jest mniej więcej wymiarów prostokąta 14x10. Taka sama dziura została pozostawiona w ścianie miedzy kuchnią, a łazienką - więc już ktoś kto to wymyślił myślał że tutaj będą szły kanały pod okap.
    Aktualnie będę robił zabudowę sufitu w łazience, więc muszę choć połączyć komin z dziura w ścianie. Potem będzie szło dalej do okapu (takiego w zabudowie meblowej) - i kanały będą schowane w tejże zabudowie. Jakich kanałów powinienem użyć ? Dodam że jeszcze okapu nie mam wybranego. Wszędzie pisze żeby nie zmniejszać przekroju wylotu od okapu - który najczęściej jest okręgiem o średnicy 15 cm - więc rzecz jasna mam komin mniejszych rozmiarów.
    Z góry dzięki za porady.

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie miał podobnych kominów ?
    Jak narazie no to myślę że kupię prostokątny kanał - jak największy co się zmieści i zaraz zrobię przyjęcia na okrąg o średnicy 15cm. Redukcja będzie no ale co innego mam zrobić - przekroju przecież nie zachowam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony