dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Budrys777

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    19

    Domyślnie Beton architektoniczny na gładź

    Witam. Na dniach robię mały remont i będę dawał beton architektoniczny na kilkunastoletnią gładź. Po oderwaniu maty aluminiowej zza grzejnika gładź tam odeszła płatami i jakbym szpachelką podważał tą gładź, to bym pewnie w całej sieni ją zdrapał. W jednym miejscu dudni ściana razem z tynkiem, więc to raczej nie problem, w kilku miejscach jak przejadę paznokciami, to słychać wysoki dźwięk (jakby tylko farba odspoiła się). Pytanie: czy dać ten tynk na tą gładź, czy grunt może chwycić ta gładź, czy wszystko drapać, czy może na tą gładź dać siatkę?

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Murowiec

    Zarejestrowany
    Jul 2022
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    41-707
    Posty
    2

    Domyślnie

    Z tego co widziałem jak robili u kuzyna mieszkanie, to siatkę wtapiali. Mogę się mylić. Ja bym drapał, ale możesz sprobówać na jakimś kawałku czy się będzie ten beton trzymał. Też kwestia tego jak grubo go dasz. Lubisz kolorowanki? Sprawdź kolorowanki do druku
    Pozdrawiam

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie, w tym przypadku, przed aplikacją betonu architektonicznego najlepiej będzie usunąć gładź, a następnie dokładnie oczyścić powierzchnię i zagruntować ją, np. gruntem szybkoschnącym Śnieżka Acryl Putz GR43 Pro. Pozwoli to na uniknięcie ewentualnego ryzyka odspajania się betonu od ściany i konieczności ponownego wykonania pracy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony