dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Malowanie dachu - Isonit 20

    Cześć,

    Firma od renowacji dachów, poleciła mi farbę Tikkurila Isonit 20. Podobno lepszej nie ma. Ktoś już malował tą farbą i może polecić? Sugerowali abym kupił ją sam, ale w moim mieście nie ma salonu, w którym by była, więc posiłkuję się allegro, też ze względu na cenę. Oczywiście nasłuchałem się już opinii o zamawianiu przez internet farb, ale może ktoś już miał jakieś doświadczeniu. Zakup planuje tutaj: https://allegro.pl/oferta/tikkurila-...hy-10434503106

    Zapewne nie trafie na nikogo, kto już tam kupował, ale może macie jakieś spostrzeżenia, którymi można się kierować przy zakupie?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Tikkurila ma ma bardzo dobre produkty. Zastanawia mnie tylko czemu profesjonalna firma (rozumiem, że takiej zlecasz tą usługę) sugeruje abyś sam kupił farbę.
    Jak firma kupi to ma dodatkowy rabat, a Ty w usłudze 8% podatku VAT zamiast 23%. Ale może ja czegoś nie wiem? Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony