dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie Polynor pistoletowy czy wężykowy?

    Potrzebuję ocieplić strop piwniczki pod budynkiem gospodarczym od spodu. Polynor chyba nie ma konkurencji. Tylko który?
    Wężykowy (home) jest 13% tańszy od Pro (pistoletowy). Poza nazwą w czym home jest gorszy? Jak kto woli - co dostanę więcej kupując Pro (poza potrzebą posiadania i czyszczenia pistoletu oczywiście).

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tabi88

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    277

    Domyślnie

    Ja poza większą wygodą nakładania PRO różnic nie zauważyłem, ani w strukturze pianki ani w jej "tężeniu". Nie mniej miałem wrażenie, że tą PRO można bardziej "opróżnić". Ile to było nie mierzyłem.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Jest jeden minus "home". Zaworek jest w puszce - więc przy przerwaniu nakładania w wężyku rośnie i wylewa się. Czyli mamy bardziej upapraną podłogę i trochę więcej zmarnowanej piany. Warto zaplanować opróżnienie całej puszki jednym ciągiem.

    Jest też plus - elastyczny wężyk można wygiąć i wygodniej pryskać na sufit czy zakamarki nawet niż pistoletem z dyszą kątową.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 03-09-2022 o 16:40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony