Witam. Podpinam się pod temat, przeleciałem cały wątek ale nie znalazłem odpowiedzi. Mój dom to 140 M2, mury to poroterm, 25 plus 30 styropian. Dół podłogowe i góra kaloryfery plus łazienka podłoga. Wymieniłem piec węglowy na gazowy de Dietrich mcr3 24. Z pieca jedno wyjście to c.w.o do zbiornika 200 l. Drugie wyjście idzie na sprzęgło hydrauliczne i wychodzi właśnie na kaloryfery a dalej podłoga, oba obiegi mają pompki z tym że podłoga ma jeszcze zawór mieszający z siłownikiem elektrycznym. Jeśli chodzi o sterowanie to jest zrobione przez cmix plus isens w pomieszczeniu na dole gdzie podłoga, u góry na kaloryferach są termostaty zwykle. I teraz moje pytanie bo spać nie mogę he, jak to ustawić, tzn cmix bo tam są przelaczniki do sterowania pompami i zaworami i jak ustawić isens na dole. Dodam że czujnik zewnętrzny jest podpięty. W isense mam zostawić jeden obieg czy dwa osobne, jeśli osobne to jakie parametry na kazdym z nich ustawić i czy wyszczególniać że to podłoga a to kaloryfery obieg. Jestem już tak zmieszany że nic nie wiem. Jak ustawić dół tem. zew. Czy wew.? A jak górę. Dobrze że do zimy jeszcze trochę to wieże że mi ktoś pomoże bo mój hydraulik to mam wrażenie że uczy się razem ze mną. Pozdrawiam