dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał inwestor Zobacz post
    @Dzeus86
    Napisałem co o tym sądzę i czemu. Nie bardzo wiem o co Ci tak naprawdę chodzi ? Jeśli uważasz co innego to przecież nikt nie broni Ci wypowiedzi.

    Ulotki reklamowe producentów nie są dla mnie miarodajne, ani wiarygodne a w szczególności producentów niemieckich.

    Widziałem jak membrana na klej specjalnie dedykowany do membrany dosłownie rozlazło się. Można było palec włożyć. Było to w miejscu zastoiny i nie po 25 latach a po ok. 6 latach. W przypadku dachów płaskich na 100% trzeba brać pod uwagę możliwość zastoin nawet przy idealnie wykonanych spadkach.
    W przypadku łączeń bitumicznych jest nieco lepiej ale niewiele. Z tego powodu z własnego doświadczenia wiem że najlepsze jest zgrzewanie, jak to nazwałem plastik do plastiku, do tego jak membrana pracująca niezależnie od dachu. Dach pracuje sobie a membrana sobie.
    Jak się w ten sposób nie zgrzeje to łączenie bitumiczne i te klejowe, które znajduje się w zastoinie począwszy od krawędzi wysiada.

    Oczywiście możesz mieć swoje zadnie mnie to absolutnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie uważam że im więcej argumentów i doświadczeń ale merytorycznych jest jak najbardziej wskazane. Podkreślam merytorycznych a nie z ulotek reklamowych i to jeszcze producentów niemieckich.


    Nie wiesz o co mi chodzi?
    Chodzi mi o to, że nie wiesz co piszesz. Piszesz o klejeniu, mówiąc, że jedyne co byś brał pod uwagę to zgrzewanie i dlatego skreślasz resitrix.. a ten przecież się zgrzewa, czy rozumiesz o co mi chodzi mówiąc, że nie znasz materiału i jego techniki kładzenia,a go odradzasz?....

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzeus86 Zobacz post
    Nie wiesz o co mi chodzi?
    Chodzi mi o to, że nie wiesz co piszesz. Piszesz o klejeniu, mówiąc, że jedyne co byś brał pod uwagę to zgrzewanie i dlatego skreślasz resitrix.. a ten przecież się zgrzewa, czy rozumiesz o co mi chodzi mówiąc, że nie znasz materiału i jego techniki kładzenia,a go odradzasz?....
    Dokładnie wiem co piszę. Zgrzew plastik bitum plastik to badziewie, o tym też piszę. Badziewie to jest też łączenie klejone plastik klej plastik.
    To ty piszesz o klejeniu podając treści z ulotek reklamowych i to w dodatku najmniej wiarygodnych producentów czyli niemieckich.
    Powtarzam po raz kolejny, że moim zdaniem sens techniczny ma tylko zgrzew plastik - plastik. Czemu - wyjaśniłem.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony