dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Question Na co zwrocic uwage przy sprawdzaniu stanu technicznego budynku/domu - przed kupnem

    Witam,

    Takich pytan z odpowiedziami pt. "Sprawdz stan budynku" jest duzo na internecie. Ale praktycznie nikt nie pisze na, na co dokladnie zwrocic uwage.

    Zastanawiamy sie nad kupnem domu, chcialbym wziac ze soba rzeczoznawce z uprawnieniami budowlanymi do sprawdzenia, ale niestety nie mam takiego zadnego znajomego, wiec bede musial sie ratowac jakims na umowe.

    Pytanie, na co samemu zwrocic szczegolna uwage, zeby sie pozniej nie obudzic po tranzakcji z ukrytymi wadami konstrukcyjnymi ?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Cytat Napisał pojzonbud Zobacz post
    Witam,

    Takich pytan z odpowiedziami pt. "Sprawdz stan budynku" jest duzo na internecie. Ale praktycznie nikt nie pisze na, na co dokladnie zwrocic uwage.

    Zastanawiamy sie nad kupnem domu, chcialbym wziac ze soba rzeczoznawce z uprawnieniami budowlanymi do sprawdzenia, ale niestety nie mam takiego zadnego znajomego, wiec bede musial sie ratowac jakims na umowe.

    Pytanie, na co samemu zwrocic szczegolna uwage, zeby sie pozniej nie obudzic po tranzakcji z ukrytymi wadami konstrukcyjnymi ?
    Jeśli zadajesz takie pytanie, to znaczy że powinieneś zlecić sprawdzenie. Żeby miało to sens, to kogoś z uprawnieniami i wykupionym OC.
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony