dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Światłowód

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pawelqqq1987

    Zarejestrowany
    Aug 2022
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1

    Domyślnie Światłowód

    Witam. Zostałem właścicielem działki na której przebiega przewód ze światłowodem. Zgodę na przeprowadzenie dał jeszcze teść. Mam pytanie do Was. Nie widzę nigdzie żadnych zapisów.
    Czy mogę ubiegać się od dostawcy jakiejś rekompensaty z tego tytułu np. darmowy abonament na interent w związku z przewodem który idzie przez moją działkę do kolejnych działek?
    Przewód jest puszczony blisko ogrodzenia więc nie będę robił z tego tytułu problemów jedynie chodzi mi o rekompensatę jaką można z tego tytułu uzyskać.

    Ktoś miał już taką sytuację ?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Sprawdź treść umowy. Zobacz też treść wpisu w KW, czy nie ma tam słowa "nieodpłatna".
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

  3. #3

    Domyślnie

    Zapewne wszystko i tak było na "gębę".
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Wezwij operatora do usunięcia światłowodu, wyznacz mu termin 30 dni pod rygorem wycięcia obcego nielegalnego kabla.
    Myślę że poszuka dokumentów i dostarczy Ci ich kopie.
    Będziesz wiedział na czym stoisz.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony