dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Question Nieprzekraczalna linia zabudowy a budowa altany

    Witam. W zeszłym roku postawiłem domek narzędziowy. W związku z tym, że na działce (o pow. 850m2) nie było żadnej zabudowy musiałem wystąpić o warunki zabudowy. Domek narzędziowy postawiłem w tylnej części działki (SZKIC załączyłem). W warunkach zabudowy określono nieprzekraczalną linię zabudowy 25m od frontu działki. Przymierzam się do postawienia altanki całorocznej na ZGŁOSZENIE do 35m2. W związku z tym pytanie do Was - czy ja dobrze rozumiem te przepisy, altankę mogę postawić do 25m od frontu działki ? Bo rozumiem, że ta nieprzekraczalna linii zabudowy "rezerwuje" miejsce na właściwy dom/domek ? Czy też dobrze rozumuję, że warunki zabudowy zostały określone tylko dla DOMKU NARZĘDZIOWEGO i nie obowiązują one dla DOMKU LETNISKOWEGO CAŁOROCZNEGO ? I jeszcze dodatkowa wątpliwość czy dla domku letniskowego też muszę wystąpić o warunki zabudowy - bo z rozmowy z urzędniczką jak stawiałem domek narzędziowy wynikało, że warunki zabudowy były potrzebne tylko dlatego, że nie miałem NIC na działce i przy następnej budowie obiektu do 35m2 wystarczy ZGŁOSZENIE ??
    Będę wdzięczny za pomoc
    Tutaj link do szkicu: https://ibb.co/VS2g19Z
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SZKIC.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	6,5 KB
ID:	460332  
    Ostatnio edytowane przez Przemek32 ; 15-08-2022 o 19:06

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony