dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Kabina prysznicowa 80x80 dwa modele co wybrać?

    Dzień dobry jestem na etapie wyboru kabiny do małej łazienki. Potrzebuję z wysokim brodzikiem. W chwili obecnej jestem pomiędzy wyborem modelu
    https://www.obi.pl/kabiny-polokragle...0x80/p/3313335
    a
    https://www.leroymerlin.pl/wanny-i-k...690,l2119.html
    Czy ma ktoś Was doświadczenia z wyżej wymienionymi modelami lub producentami?
    Ostatnio edytowane przez Apollo440 ; 18-08-2022 o 09:25

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Drzwi na rolkach doprowadzą cię do stanu jak oglądanie info o 19:30. W rolkach wieczna hodowla "pieczarek", płyny niezbyt pomagają, trwałość rolek dyskusyjna. Te modele mają tylko jedną "zaletę" , to kusząca cena. Ominąłem ten etap dzięki słuchaniu bardziej doświadczonych i założyłem walk-in. Skoro musisz mieć głęboki brodzik, to poszukaj coś z drzwiami na zawiasach. Drzwi dwustronne wymagają mniej miejsca (do otwierania) a pochlapane będzie zawsze, bo uszczelki nie dają 100% szczelności. Dlatego dobrze jest zrobic kratkę w podłodze w pobliżu, zgrabny ruch zgarniaczką i po wszystkim.

  3. #3

    Domyślnie

    Z własnego doświadczenia wiem jedno, ze teraz na taką kabinę z głębokim brodzikiem klnę ile wlezie ... dlaczego ? - kółka sie wyrobiły, poodpadały w niektórych miejscach. Serio....Ja oczywiście na taką kabinę się zdecydowałam, bo miałam malutkie dzieci, ale teraz już są duże i czas chyba by zmienić na coś innego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony