dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Miejsce postojowe - warstwy

    Cześć,

    Mam wstawione krawężniki 100x30 do miejsca postojowego na auto osobowe (załącznik). Brakuje tam 2 krawężników, bo potrzebowałem manewrować jeszcze taczką przez to miejsce.
    Miejsce postojowe ma wymiar 17m^2 i jest pochylone w dwóch płaszczyznach. Jest spadek w stronę siatki (na wprost) i spadek w stronę wjazdu na posesję (po lewej).
    Nie wiem czy uda mi się znaleźć ekipę, która to skończy więc wolę nabyć sam wiedzy i może uda mi się skończyć tą pracę samodzielnie.
    Chcę tam położyć geokratkę, wypełnić ją ziemią i zasiać w niej trawę.
    Pod geokratką 3cm piasku do wyrównania terenu i 10cm tłucznia frakcji 0-35mm.
    Moje pytanie brzmi co pod tłuczniem? Nawieźć ziemi z działki? Czy kupić żwir itp. i zagęścić?
    Jeżeli mogę nawieźć ziemi z działki to czy mam ja zagęszczać zagęszczarką czy innym sposobem?

    Przepraszam za mój nikły poziom wiedzy. Wszelkie rady mi się przydadzą, za które z góry bardzo dziękuję.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2045480-601a2b702d8e5db8c24a216e8cc3dc69.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	460495  

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Najlepiej byłoby gdybyś zagęścił to żwirem, pod kratki powinno być solidne podłoże.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony