dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Impregnacja fobosem m4

    Witam,zaimpregnowalem drewno fobosem m4.Po jakim czasie wysycha fobos? Zauważyłem, że elementy nim zaimpregnowane,podczas deszczu bardzo chłoną wilgoć drewno staje się mokre.Kupilem wilgotnościomierz drewno podczas słonecznej pogody ma około 12% wilgotności,a podczas kilkudniowych opadów dochodzi nawet do 25%.Jak się zeskrobie wierzchnią warstwę drewna(1mm) to pokazuje około 8-10%.Jak długo będzie trwał taki proces?Czy mogę zamykać ściany folią i płytą gk?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Na stronie fobos jest dokładnie opisane jak cały proces przebiega, wystarczy przeczytać
    Tego nie pomalujesz (:

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.684
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Fobos to roztwór wodny, jest wymywany przez wodę jeśli wystawiony na jej działanie. Z pomiarów wynika że drewno jest suche, więcej już nie wyschnie. To że jest mokre na powierzchni po opadach to raczej normalne.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saskian Zobacz post
    Na stronie fobos jest dokładnie opisane jak cały proces przebiega, wystarczy przeczytać
    Nie znalazłem nic ciekawego na ich stronie.Ile schnie.itp.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony