dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    chmielu87

    Zarejestrowany
    Sep 2022
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    1

    Domyślnie Projekt domu z firmy haharbud

    Witam z żoną podjęliśmy decyzję o budowie domu na nasza wąską działkę. Pierwszy wybór projektu padł na ,,dom w sasankach 3" z archonu, jednakze w między czasie znalazłem projekt domu z poddaszem użytkowym o metrażu 114m z firmy haharbud (budowa domu systemem gospodarczym.pl). Cena projektu jest kusząca bo ledwie 1000zl, firmę sprawdziłem w KRS ale opinii o nich u wujka google nie znalazłem. Czy ktoś miał z nimi do czynienia?

  2. #2

    Domyślnie

    Tak ja mam od nich projekt . Na Fb masz grupe , chyba z 30 tys ludzi wymieniajaca sie doswiadczeniami .

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał chmielu87 Zobacz post
    Witam z żoną podjęliśmy decyzję o budowie domu na nasza wąską działkę. Pierwszy wybór projektu padł na ,,dom w sasankach 3" z archonu, jednakze w między czasie znalazłem projekt domu z poddaszem użytkowym o metrażu 114m z firmy haharbud (budowa domu systemem gospodarczym.pl). Cena projektu jest kusząca bo ledwie 1000zl, firmę sprawdziłem w KRS ale opinii o nich u wujka google nie znalazłem. Czy ktoś miał z nimi do czynienia?
    Cześć, Zdecydowałeś się na ten projekt. Jeżeli tak to jak idzie budowa i jak usytuowałeś budynek. Również mam wąską działkę (18m szer.) z wjazdem od południa.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adiš Zobacz post
    Tak ja mam od nich projekt . Na Fb masz grupe , chyba z 30 tys ludzi wymieniajaca sie doswiadczeniami .
    Cześć,
    Jak idzie budowa? Też zastanawiam się nad zakupem tego projektu.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam fundamenty . projekt jest dosc prosty i malo szczegolowy , ale robota normalnie idzie . U mnie dosc sporo zmian .

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adiš Zobacz post
    Mam fundamenty . projekt jest dosc prosty i malo szczegolowy , ale robota normalnie idzie . U mnie dosc sporo zmian .
    OK, sam robisz, czy zlecasz firmom. Ile do tej pory Cię wyniosło.

  7. #7

    Domyślnie

    Zlecam , ja mam plyte , w projekcie sa lawy fundamentowe . Za sama plyte byloby ok 50 tys

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adiš Zobacz post
    Zlecam , ja mam plyte , w projekcie sa lawy fundamentowe . Za sama plyte byloby ok 50 tys
    Ok. a gdzie postawiłeś budynek na działce. I czy zmieniałeś coś w projekcie.

  9. #9

    Domyślnie

    Fundamenty , strop i dach

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony