dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grygu

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-105
    Posty
    4

    Domyślnie Malowanie ścian - problem

    Witam,

    Jestem zielony jeśli chodzi o remont, ale malowałem już nie raz (co prawda już wcześniej pomalowana ścianę). Mam teraz taki problem. Kupiłem dom i ekipa zrobiła mi gładź, niestety w pewnych miejscach wystaje tynk a jak go zamaluje to pozostaje plama. Proszę mi powiedzieć czy jest na to jakiś sposób czy mam to po prostu zamalować ze 3-4 razy ?

    Bardzo proszę o pomoc.

    Pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.248

    Domyślnie

    Jeśli ściany po szpachlowaniu są gładkie a wystającym tynkiem nazywasz żółciejsze odcienie ( plamy ) to malowanie załatwi Twój problem.
    To nie jest nic dziwnego tym bardziej przy dzisiejszych metodach szpachlowania natryskowego.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Orexog

    Zarejestrowany
    Sep 2022
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-211
    Posty
    1

    Domyślnie

    Najlepiej byłoby gdybyś do pytania dołączył zdjęcie tego co jest według Ciebie tym odstającym tynkiem. Będzie łatwiej z trafniejszą odpowiedzią. Polecam najlepszekolorowanki do druku.
    Jeśli plamy to rzeczywiście zamalowanie kilkukrotne powinno rozwiązać problem.
    Znaczenia snusennik
    Pozdrawiam

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    jeżeli tynk „wystaje” spod gładzi może to oznaczać, że gładź została przetarta podczas szlifowania lub została nałożona w zbyt cienkiej warstwie. Jeśli nałożenie kilku warstw farby nie przyniesie pożądanego efektu, to rozwiązaniem jest ponowne nałożenie gładzi, przeszlifowanie jej odpylenie i pomalowanie. Może Pan wykorzystać gotową masę szpachlową Śnieżka Acryl-Putz FS20.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grygu

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-105
    Posty
    4

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi ! Na szczęście dwukrotne pomalowanie rozwiązało problem i udało się zamalować
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony