dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Jak odkręcić głowice baterii

    Witam potrzebuje pomocy, kupiłem baterie ale strasznie głośno pracuje ciężko było ją zamontować ze względu na małą ilość miejsca w szafce dlatego wolałbym jej nie zwracać, wyczytałem że wina może leżeć po stronie głowicy ale wszędzie na filmach i zdjęciach widzę że trzeba odkręcić śrubę dociskowa ale w moim modelu nie mogę się do tej śruby dostać, bateria firmy rebiko z góry dziękuję za pomoc

  2. #2

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Kobinuj - może rura z wycięciami pasującymi do wypustów, może ruszysz uchwytem jakichś kombinerek czy szczypiec, może dwoma wkrętakami... Tak czy inaczej musisz wykręcić ten pierścień mosiężny.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Psiknij jakimś preparatem typu WD czy CX.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5

    Domyślnie

    Nie jestem pewien czy ten pierścień się wykręca czy może tam głowica jest jakoś inaczej montowana a nie chciałbym tego urwać bo ani nie będzie działać ani tego nie oddam, bateria jest nowa więc chyba nie powinna być zapieczona, stara odkręciłem z niewielką siła a z takim mocowaniem się nie spotkałem, nawet oglądając filmy i różne fora z wymiana głowicy w baterii

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Spróbuj odkręcić ten czarny pierścień.z kropkami.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony