dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Auto detailing

    Witam,

    Może ktoś zna jakąś firmę która zajmuje się auto detailingiem? Zależy mi przede wszystkim na jakości wykonanych usług oraz przystępnej cenie. Nie chcę oddawać samochodu byle gdzie. Długo już staram się coś znaleźć ale jednak do większości mam wątpliwości, i chciałabym aby ktoś polecił miejsce gdzie sam ma pozytywne doświadczenia.Bo obecnie znalazłam jedynie jedną wartą polecenia : https://www.bastergarage.com/ wiem, że dużo osób ją polecało
    Ostatnio edytowane przez yamatojumi ; 03-10-2022 o 00:31

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Nazwa firmy/link do strony = ban

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    daniel87

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Małopolska
    Kod pocztowy
    33-311
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ciekawe jakby ktoś miał polecić jak nawet nie wiadomo w jakiej okolicy szukasz

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Autodetailing to na tyle przyjemne zajęcie według mnie, że samemu można sobie wieczorami w garażu ogarnąć temat. Istnieje pełno poradników jak i co po kolei robić, podstawowe produkty nie są drogie, a na jedno auto starczą spokojnie na 2-3 lata pielęgnacji. Co mogę Ci polecić, to grupa na fb Autodetailing Hobbystycznie, tam ludzie Ci pomogą z każdym tematem związanym z czyszczeniem i pielęgnacją aut. Jeszcze pozostaje kwestia posiadania podstawowego sprzętu, ale urządzenia typu odkurzacz (nawet zwykły WD3 od Karchera, koszt 200 zł, a używa go większość profesjonalnych studiów) zapewne posiadasz. Gorzej może być z polerką, jednak taka np. polerka Tresnar bądź Yato to również koszt 200-300 zł, a praca na jednej czy drugiej jest prosta i łatwo je wyczuć.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony