dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    duble2

    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Skąd
    Zgorzelec
    Kod pocztowy
    59-930
    Posty
    13

    Domyślnie Drewniany Strop a ogrzewanie podłogowe.

    Witam robie remont starego domu chcę zrobić na piętrze podłógówke ,piętro ma 7,50x7.30m.O dziwo różnica między poziomami jest tylko 0,8cm.Belki stropowe są zdrowe w dodatku mają 18 cm i są rozłożone co 100cm na to są przybite deski 3 cm. teraz przykręciłem na to płyty osb 22 z wpustem.Mój plan jest taki aby zrobić napierw ściany z płyt gk.póżniej na podłoge rozłożyć maty z wpustami na rury 16mm i zalać to anhydrytem 3,5 cm.Czy to dobry plan?czy ktoś już tak robił?
    Dziękuje za rady i pozdrawmiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał duble2 Zobacz post
    Witam robie remont starego domu chcę zrobić na piętrze podłógówke ,piętro ma 7,50x7.30m.O dziwo różnica między poziomami jest tylko 0,8cm.Belki stropowe są zdrowe w dodatku mają 18 cm i są rozłożone co 100cm na to są przybite deski 3 cm. teraz przykręciłem na to płyty osb 22 z wpustem.Mój plan jest taki aby zrobić napierw ściany z płyt gk.póżniej na podłoge rozłożyć maty z wpustami na rury 16mm i zalać to anhydrytem 3,5 cm.Czy to dobry plan?czy ktoś już tak robił?
    Dziękuje za rady i pozdrawmiam.
    Ja ma drewniany strop z belek i 32mm deski podłogowe. Podłoga w sumie ma jakieś 50mm grubości (drewno).
    Na dole mam ogrzewanie podłogowe.
    Na górze nie mam ogrzewania i jest tam często cieplej niż na dole bo podłoga od spodu jest nagrzewana ciepłym powietrzem przy suficie parteru.
    Ciepłe powietrze wchodzi też na gorę klatką schodową.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    duble2

    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Skąd
    Zgorzelec
    Kod pocztowy
    59-930
    Posty
    13

    Domyślnie

    Rozumiem ale na wszelki wypadek wole sobie zrobić to ogrzewanie bo wyłączyć zawsze się da.Gozrej jak będzie zimno

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony