dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Miejscowe wyrównanie wylewki

    Witam,
    na parterze w domu będę mieć panele winylowe. W ich cenie mam położenie - i dziś przyjechał ktoś na pomiar.
    W dwóch miejscach jednak muszę przed położeniem "wyrównać" wylewkę.
    1. w jednym miejscu muszę trochę ją przeszlifować (podniosła się wylewka lekko w przejściu, a winyle są układane bezdylatacyjnie) - czym ją przeszlifować ? Wystarczy papierem ściernym, czy mam pożyczać jakiś przęt ? Jak tak to jaki ? Tego jest dosłownie z pół metra kwadratowego.
    2. w innym miejscu z kolei (już blisko zejścia do garaży) widać trochę nie dodali wylewki i jest lekki spadek - czym to uzupełnić ? Tam tego też będzie z pół metra kwadratowego ...

    Po całości rzecz jasna nie chce robić wylewki samopoziomującej, no bo to się rozchodzi tylko o te 2 miejsca.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.246

    Domyślnie

    Szlifieka kątowa z tarczą do szlifowania kamienia.
    0,5m2 uzupełnić klejem do płytek.
    Ostatnio edytowane przez Mareks77 ; 27-09-2022 o 10:31
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. A co do tego kleju - bo jeszcze odkryłem coś takiego jak zaprawa wyrównująca - to będzie gorsze / lepsze ?
    Ile to w ogóle schnie ?

    Nie dodałem że mam tam ogrzewanie podłogowe.
    Ostatnio edytowane przez miodas007 ; 27-09-2022 o 12:29

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.246

    Domyślnie

    Jest jest. np. ZW-04 lub ZW-05 bodajże Cekol, ale i atlasa widziałem.
    Przyczepność jest super.
    Robiłem nią ale niestety klei się do narzędzi więc są trundości z wyrównaniem np. deską. szeroką pacą do szpachlowania lub łatą do tynków obejmująca całość 0,5 metrowej niecki.
    Możesz spróbować ale ziarnistość zaprawy jest spora więc jeśli wgłębienia mają mniej niż 0,5cm to może być kiepsko
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony