dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    radonpos

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Szczytno
    Kod pocztowy
    64-608
    Posty
    9

    Domyślnie montaż pv w 3 lokalizacjach

    Sprytną firmę, która jest w stanie obsłużyć 3 lokalizacje rozsiane po Polsce. Rozmawiałem już z kilkoma i usłyszałem a tak daleko to my nie jeździmy. Ważne nie mogę długo czekać na montaż instalacji. Potrzebuje też pompę ciepła z audytem energetyczności. Chetnie kupię też do 10 ton opału wysokiej jakości. Będę wdzięczny za wskazanie

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Znajdź 3 firmy w trzech lokalizacjach i po problemie
    Coś ściemniasz bo szukasz a nie podajesz tych 3 lokalizacji które mają być szybko obsłużone bo nie masz czasu.

    10 ton opału... jakiego?
    Chcesz kupić 10 ton oleju opałowego ?
    Ile proponujesz za 1 tonę?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maurosy

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Kod pocztowy
    89-500
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał radonpos Zobacz post
    Sprytną firmę, która jest w stanie obsłużyć 3 lokalizacje rozsiane po Polsce. Rozmawiałem już z kilkoma i usłyszałem a tak daleko to my nie jeździmy. Ważne nie mogę długo czekać na montaż instalacji. Potrzebuje też pompę ciepła z audytem energetyczności. Chetnie kupię też do 10 ton opału wysokiej jakości. Będę wdzięczny za wskazanie
    Znam i mogę polecić. Zamontowali mi w zeszłym roku fotowoltaikę, dość dużą maksymalną mikro czyli prawie 10 kwp (fachowo zrobiona działa bezawaryjnie). A we wrześniu kupiłem u nich paliwo do mojego kociołka najwyższej generacji – sztygar ultra. Z tego co wiem firma jest multienergetyczna czyli handluje nie tylko urządzeniami oze ale i paliwami oraz niedługo energią – nazywają się Synergio i mają sporo przedstawicielstw w województwach. Bez problemu znajdziesz ich stronę w sieci. Zadzwoń podpytaj. A tak na marginesie teraz to chyba norma, że czeka się na pompy ciepła. Produkcja nie nadąża za popytem. Ale niedługo ma się to zmanić bo fabrykę – Daikin - będzie budować właśnie pomp ciepła w strefie ekonomicznej w Łodzi, żeby zaopatrzyć cała Europę, a potrzeby mamy spore – 50 mln pomp by uniezależnić się od paliw kopalnych tyrana Władimira P.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał maurosy Zobacz post
    Ale niedługo ma się to zmanić bo fabrykę – Daikin - będzie budować właśnie pomp ciepła w strefie ekonomicznej w Łodzi, żeby zaopatrzyć cała Europę, a potrzeby mamy spore – 50 mln pomp by uniezależnić się od paliw kopalnych tyrana Władimira P.
    Kiedy pierwsze pompy ciepła opuszczą fabrykę Daikin w Polsce?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony