dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Witam

  1. #1

    Domyślnie Witam

    Aktualnie skończyłem remont dachu, a dokładniej gotowych wiązarów dachowych - tutaj producent został mi polecony i jestem bardzo zadowolny z konstrukcji dachu (przy jego wyborze pomogli mi forumowicze), ale teraz przygotowuję się do rementu pomieszczeń wewnątrz domu do remontu łazienki i zastanawiam się nad wyborem kabiny prysznicowej.
    Głównie zależy mi na takiej, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. W mieście, w którym mieszkam - Warszawie jest dużo producentów, którzy chwalą się swoimi projektami oraz mają w ofercie wiele ich rodzajów. Duża liczba produktów utrudnia wybór dlatego zarejestrowałem się na forum bo liczę, że zostanie mi doradzony odpowiedni model kabiny, który spełni moje oczekiwania.
    Ostatnio edytowane przez nikodem1 ; 18-12-2023 o 17:47

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj, ja niedawno przechodziłem przez remont łazienki i doradzono mi kabiny prysznicowe typu walk-in jako najłatwiejsze w utrzymaniu czystości. Zainwestowałem w taki rodzaj kabiny i faktycznie przekonałem się, że są łatwe w utrzymaniu czystości ponieważ w przeciwieństwie do innych rodzajów kabin nie posiadają wielu trudnych do umycia miejsc (zakamarków, zagłębień).
    Ostatnio edytowane przez rafau333 ; 01-10-2022 o 14:32

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony