dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    RomanKamil

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-350
    Posty
    3

    Domyślnie Krzywo zagipsowane ściany

    Mieszkam już jakiś czas i niestety teraz zauważam pewne defekty po wykończeniówce. Największe defekty znajdują się na ścianach gdzie widać ich największe problemy, wygląda to jak średnio udane gipsowanie ścian...
    Ma ktoś może pomysł jak się teraz tego pozbyć ? Wiem że to co powiem jest że Sobą sprzeczne ale czy da się to zrobić tanio, szybko, i bez mocnego kurzenia się ? Problem mnie mocno irytuje, przy schodach to usunąłem bo wleciał tynk dekoracyjny no ale tutaj już raczej będzie ciężko coś dodać. Najgorzej to wygląda przy TV, ścianie obok i tej ścianie którą widać na focie.
    Przesyłam foto, będę wdzięczny za wszystkie wskazówki.
    https://zapodaj.net/a4a400b501cbd.jpg.html

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maaszak

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-315
    Posty
    1.388

    Domyślnie

    Tanio, szybko, i bez mocnego kurzenia się, to jest tylko jeden sposób: zgasić światło (no ewentualnie zmienić rodzaj/lokalizację oświetlenia, ale to trochę drożej wyjdzie).
    Tak na serio, zainstalowałeś oświetlenie, które uwypukla najmniejsze wady wykończenia ściany. Bez zeszlifowania i wykonania nowej gładzi zawsze będzie coś widać. Poszukaj wykonawcy doświadczonego w realizacjach gładzi "pod halogen".
    Węgle do elektrowni, NIE do domu.

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Tego rodzaju oświetlenie wymaga idealnego przygotowania ściany. W tym przypadku można delikatnie przeszlifować ścianę, zagruntować powierzchnię, np. gruntem szybkoschnącym Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro oraz ponownie nałożyć gładź. Pierwszą warstwą powinniśmy zniwelować nierówności, a drugą wygładzić powierzchnię. Do wyrównania ściany warto wykorzystać dłuższą pacę stalową. Rekomenduję wybór gładzi Śnieżka Acryl-Putz ST10 Start z uwagi na łatwość aplikacji i szlifowania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony