dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Otwór w podłodze po wyrwaniu futryny - pomocy

    Remontujemy mieszkanie ( lata 60) i podjęliśmy decyzję o wyrwaniu futryn. O ile ściany zostały wyrównane to w podłodze zostały otwory. Z 4 drzwi 3 zostały wymienione a jedne całkowicie usunięte ( do kuchni). O ile same otwory w murze są obrabiane to nie mam pomysłu co zrobić z tymi otworami w podłodze. O tyle jest to trudne ze w pokojach jest klepka której nie chcemy zmieniać a przedpokoju są płytki (też stare) . Szukaliśmy nawet szerokich listew podłogowych aby w progach wstawić ale one by musiały mieć z 15cm szerokości aby zakryć te otwory (najszersze listwy jakie znalazłem to 12cm).
    Macie jakieś pomysły? może są szersze listwy niż 12cm ? a może wstawić tam próg drewniany wycinając na tej szerokości i płytki i klepkę ? sam nie wiem ....
    Dom : 240 m2 powierzchni po podłogach (temp.22-23) + ok 66m2 powierzchni rekreacyjnej nad garażem (temp.20-21) + garaż dwustanowiskowy ok 56m2 (temp.ok 13). Sciany: gazobeton 24 + 20 styropian; dach : pianka poliuretanowa otwartokomórkowa 28cm. Podłoga 20 cm styropian, podłoga na piętrze 10 cm styropianu, fundamenty obustronnie styropian (15 cm zew i 5 wew). Podłogówka 100%, okna 3 szybowe, kominek, , rekuperator KomfoVent Domekt R600H , Pompa Mitsubishi Zubadan 11,2kW. IV strefa klimatyczna.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.314

    Domyślnie

    Zamieść zdjęcia.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mareks77 Zobacz post
    Zamieść zdjęcia.

    Sorry za jakość ale to z powiekszenia jutro bede na miejscu to zrobie lepsze ale tutaj widać "skale" zniszczenia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podloga.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	18,0 KB
ID:	461307
    Dom : 240 m2 powierzchni po podłogach (temp.22-23) + ok 66m2 powierzchni rekreacyjnej nad garażem (temp.20-21) + garaż dwustanowiskowy ok 56m2 (temp.ok 13). Sciany: gazobeton 24 + 20 styropian; dach : pianka poliuretanowa otwartokomórkowa 28cm. Podłoga 20 cm styropian, podłoga na piętrze 10 cm styropianu, fundamenty obustronnie styropian (15 cm zew i 5 wew). Podłogówka 100%, okna 3 szybowe, kominek, , rekuperator KomfoVent Domekt R600H , Pompa Mitsubishi Zubadan 11,2kW. IV strefa klimatyczna.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony