dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Naprawa kostki brukowej-podlewanie garażu i jego dojazdu

    Witajcie

    Mam problem przed garażem. Zapadła mi się , a konkretnie już wcześniejszemu najemcy, kostka brukowa i muszę ją wyrównać a nawet odpowiednio tak wyprofilować, żeby spływała na zewnątrz jak najdalej od garażu i jego zjazdu.
    W załączniku zdjęcia - tam gdzie pozostałość mułu tam stało najwięcej wody.
    Chodzi mi o to od której strony najlepiej ją rozbierać i podsypywać i jakiej gradacji piaskiem jeśli to istotne?
    Ja za dużo to nie chcę kombinować bo raz ,że nie mam sprzętu ,dwa ,że wynajmuję ten lokal i chodzi mi o kilkuletnie, solidne wyrównanie tak aby auto wjeżdżając/wyjeżdżając do garażu nie deformowało "poziomu" oraz , żeby na nowo nie powstały (szczególnie w czasie zimy zagłębienia) bo wtedy jest lodowisko a po roztopach ciężko przejść tamtędy w zwykłych butach.
    Czytam na stronie jednego z producentów materiałów budowalnych, że podsypkę powinno robić się z piasku o frakcji 0-2 mm, wysiewek kamiennych 0-4 mm lub grysu o uziarnieniu 2-8 mm. Ja chyba skorzystałbym z pierwszej najprostszej i najtańszej opcji. Potwierdzacie?


    Jeśli brakuje jakiś zdjęć albo mam coś jeszcze sprawdzić to dajcie proszę znać. Koniecznie chcę to zrobić od razu porządnie mimo, iż to nie moja chałupa

    Dzięki i szczęśliwości!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20221001_132610270.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	461450   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20221001_132548559.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	461451   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20221001_132555290.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	461452  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony