dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zabudowa pralki w łazience

    witam, chciałem zaczerpnąć prądy, chciało bym zabudować pralkę wolno stojąca w łazience. Tylko się zastanawiam jak to zrobić, pralka stoi w rogu, tak myślałem że jedna mogą i blat, tylko na czym to zamontować i w jaki sposób proszek poradę. Za porady dziękuję z góry[
    ATTACH=CONFIG]461482[/ATTACH]Załącznik 461481
    Ostatnio edytowane przez Karol2505 ; 05-10-2022 o 09:35

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Blat do ściany a nogę do podłogi... W kaflach wiercisz najpierw diamentowym wiertłem a potem normalny otwór pod kołek i montujesz. Zestawy takich wierteł i kołki znajdziesz w każdym większym sklepie budowlanym. O ile nie chcesz przepłacać, to wybierz te z faster toolsa albo draumetu, sprawdzają się, a nie są drogie.
    Tego nie pomalujesz (:

  3. #3
    Banned
    Mimi Moore

    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Skąd
    Varshava
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    5

    Domyślnie

    Aby zamontować pralkę wolno stojącą w łazience, najpierw musisz znaleźć odpowiedni blat, który będzie służył za podstawę dla pralki. Blat powinien być wystarczająco mocny, aby wytrzymać ciężar pralki i wszelkie inne rzeczy, które będą wokół niej.

    Następnie musisz znaleźć odpowiednie uchwyty, które będą służyć do zamontowania pralki na blacie. Uchwyty powinny mieć wystarczającą wytrzymałość, aby utrzymać pralkę na swoim miejscu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony