dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 144 z 144
  1. #141
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.255

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Mamy owies do pieca bo węgla brak. Zapraszamy na zakupy - https://www.youtube.com/watch?v=QS6WOWk5oK4
    Ja bym tam nigdy nie wrzucił zboża do kotła - tak mnie uczyli. Poza tym gdzieś w Świecie ludzie głodują a tu dla wygody ludziska poświęcą wszystko.

    PS.
    Wracając do tematu - kupujecie już ten "tani" węgiel. Bo czytam i czarno to widzę.
    Regulamin forum

  2. #142

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Ja bym tam nigdy nie wrzucił zboża do kotła - tak mnie uczyli. Poza tym gdzieś w Świecie ludzie głodują a tu dla wygody ludziska poświęcą wszystko.
    PS.
    Wracając do tematu - kupujecie już ten "tani" węgiel. Bo czytam i czarno to widzę.
    Jaja sobie robisz czy to co czytasz jest do góry nogami – to o czym wszem i wobec gadają, to to, że dopiero zapisy na to zbierają ale przy tem jeszcze nie wiedzą skąd wziąć go mają by go z zyskiem odsprzedać – tak jak by „cholera jasna panie” nie można było go indywidualnie kupić tam gdzie go podobno sortują – no i w cenie 1500 zł/t.
    Powiadasz, że u Ciebie z owsa chleb się piecze – no popatrz – pierwsze słyszę, że już doszliśmy do upadku tak wielkiego, że chleb z owsa będziem robić a ogrzewać czym się mamy i będziemy.
    Jest to dla Ciebie w tym jakaś różnica czy będziemy padać z głodu czy z zimna skoro tak to se jakoś wykombinowali – groszkowcem i pelletowcem „chrustem +” się nie ogrzejesz a na „chrust +” jeszcze zasadniczo tylko iść mogą te które antysmogowymi w pień nie zostały wycięte czyli tam gdzie antysmogowych nie ma, bo jakoś nie wiele o tym słychać by na ten stan wyjątkowy antysmogowe co zelżały i by co faktycznie w nich nam popuścili.

  3. #143
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.255

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Powiadasz, że u Ciebie z owsa chleb się piecze – no popatrz – pierwsze słyszę, że już doszliśmy do upadku tak wielkiego, że chleb z owsa będziem robić.
    Byle co aby było po mojemu.
    a ogrzewać czym się mamy i będziemy.
    A co mnie to obchodzi - trza było myśleć wcześniej i się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakiś.
    Jest to dla Ciebie w tym jakaś różnica czy będziemy padać z głodu czy z zimna
    Bez przesady - z zimna to morze umrzeć bezdomny lub opuszczony człowiek. Umierali jak było wszystkiego w bród więc może teraz ktoś ich zauważy jak mu samemu dupa zmarznie.
    Regulamin forum

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    A co mnie to obchodzi - trza było myśleć wcześniej i się jakoś zabezpieczyć na wypadek jakiś.
    Ciemna strona mocy!!!
    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Jest to dla Ciebie w tym jakaś różnica czy będziemy padać z głodu czy z zimna skoro tak to se jakoś wykombinowali – groszkowcem i pelletowcem „chrustem +” się nie ogrzejesz a na „chrust +” jeszcze zasadniczo tylko iść mogą te które antysmogowymi w pień nie zostały wycięte czyli tam gdzie antysmogowych nie ma, bo jakoś nie wiele o tym słychać by na ten stan wyjątkowy antysmogowe co zelżały i by co faktycznie w nich nam popuścili.
    Jeśli będziesz miał wybierać między żywnością a opałem, to co wybierzesz?
    Kiedy co napiszesz jak to jest z tym węglem u Ciebie - jak to sąsiadom radzisz, że mogą miałem węglowym i węglem brunatnym się ogrzewać.
    To nie rzad na antysmogowych trzyma łapę tylko władze samorządowe i to w ich gestii jest by ruszyli dupy i też to mieli na uwadze, że mamy do czynienia ze stanem nadzwyczajnym a nie jeszcze oni sowietów w napaści na Ukrainę będą wspierać a nas szczuć na tych od których węgiel nam mają dostarczyć.

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony