dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60
  1. #1

    Domyślnie

    pomocyy!!
    jesli ktos szukal juz mebli do kuchni, ma rozeznanie gdzie najlepiej zamawiac: sklepy firmowe (mam np. taki za 1000-1500zl/m, a moze u stolarzy, poza gdzies miastem.
    nie mam czasu na szukanie, porownywanie, mam konkretny projekt kuchni i chce znalezc kogos kto go zrealizuje.

  2. #2

    Domyślnie

    Zamów bezpłatny projekt w salonie Black Red White. Ceny mają w miarę umiarkowane.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dolores

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    154
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Jeśli w ramach projektu masz meble standardowe polecam IKEA. Sprzedawcy doradzają jakie meble dobrać. Można wybierac we wzorach i cenach.

  4. #4

    Domyślnie

    Trzeba zwrócić uwagę na cenę dodatków. Bo tu są duże różnice w cenach. (klameczki, zawiasiki, światełka itp.)
    Dlatego też tzw. cena metra nie jest do końca dobrym kryterium. Najlepiej zlecic wycenę projektu kilku firmom.

  5. #5

    Domyślnie

    dzieki za porady!!! jesli ktos ma jeszcze jakies rady, bede bardzo wdzieczny!!!

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    ważne jest jaką kasę jesteś skłonny na to przeznaczyć. Jeżeli trochę więcej jak na mebelki ze Sconto, to wybierz się do kilku salonów mebli kuchennych (np. polskich mebli ATLAS). W tego typu miejscach jestes z reguły obsłużony od A do Z. Czyli robią na podstawie projektu lub zrobionego u Ciebie obmiaru kilka wariantów projektu kuchni na bazie wczesnie przez ciebie wybranej linii wzorniczej. Mogą CI to skalkulować od razu ze sprzętem. Oczywiście projekt jest wliczony w cene mebli.
    Z reguły nie obchodzi Ciebie również sam montaż zarówno mebli jak i sprzetu (jeżeli był zamawiany razem z kuchnią)

  7. #7

    Domyślnie

    sądzę gradziu że jeżeli masz konkretny projekt to chyba lepiej wziąść stolarza. zależy też od kwoty jakąchcesz przeznaczyć na te meble , od materiałów których chcesz użyć (czy lite drewno czy płyty drewnopodobne laminowane), od tego ile urządzeń będziesz chciał zabudować itd.
    warto jednak poszukać stolarza - to moje zdanie


  8. #8

    Domyślnie

    Jakiś czas temu nasza koleżanka polecała stolarza od szafek, szaf i tym podobnych drzewnianych cudów. Stolarz - rewelacja, jeśli chodzi o ceny to bardzo konkurencyjne. Nie wiem, jeszcze nie miałam okazji sprawdzić. Jak znajdę telefon do tego stolarza to podam.

  9. #9

    Domyślnie

    Gradziu, Beata napisała mi, że oni najchętniej robią kopie mebli, więc jeśli masz jakieś zdjęcie, rysunek (o to nietrudno przecież jest tyle folderów reklamowych) to będzie super. Jeśli się zdecydujesz to skontaktuj się z p.Adamem pod nr 608694616 i możesz powołać się na Beatę - meble robiła na wiosnę i będą ją długo pamiętać ze względu na dosyć niecodzienne zamówienie.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    W jakich okolicach działa ten stolarz?

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Alicjanka dnia 2002-11-07 12:51 ]</font>

  11. #11

    Domyślnie

    wlasnie, czy w rejonie gornego slaska??
    Bo projekt mam konkretny, wymagania bardzo precyzyjne, wiem dokladnie czego chce.

  12. #12

    Domyślnie

    Właśnie. Skąd jest ten stolarz ?? W styczniu potrzebuję wykonać kuchnię. Szukam i szukam wśród gotowych projektów a może ten stolarz to jest rozwiązanie.

  13. #13

    Domyślnie

    gradziu a jakiego materiału chcesz te meble? lite drewno czy mat. drewnopodobne oklejane?
    jeżeli lite drewno to powiedz jakie - ja mam stolarza - dobry i w miare tani
    pozdrowka

  14. #14

    Domyślnie

    gradziu a jakiego materiału chcesz te meble? lite drewno czy mat. drewnopodobne oklejane?
    jeżeli lite drewno to powiedz jakie - ja mam stolarza - dobry i w miare tani
    pozdrowka

  15. #15

    Domyślnie

    gradziu a jakiego materiału chcesz te meble? lite drewno czy mat. drewnopodobne oklejane?
    jeżeli lite drewno to powiedz jakie - ja mam stolarza - dobry i w miare tani
    pozdrowka

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hugo

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    252

    Domyślnie

    Pamiętaj że kuchnie robi się na lata, mogę to powiedzieć bo sam zrobiłem z MDF-u i po 7 latach zaczyna się wszystko rozsypywać, tylko lite drewno i to dobrego gatunku, również blaty porządne, te z płyty mogą przypadkowo napić się wody tak jak w moim przypadku (awaria czajnika) i kuchnia rośnie w oczach pijąc sobie wodę.

  17. #17

    Domyślnie

    gradziu a jakiego materiału chcesz te meble? lite drewno czy mat. drewnopodobne oklejane?
    jeżeli lite drewno to powiedz jakie - ja mam stolarza - dobry i w miare tani
    pozdrowka

  18. #18

    Domyślnie

    planuje okleiny, szarosc polaczona z pomaranczem do tego troche matowego, zbrojonego szkla i stali - moze nieco szokujace, ale wyglada naprawde dobrze. dlatego mysle raczej o czyms drewnopodobnym z odpowiednia okleina. blaty chce jak najlepsze, nie wiem niestety z czego. jesli nie lite drewno, czy jest inny material?? jesli ktos ma namiary na gornym slasku, bede bardzo wdzieczny!!

  19. #19

    Domyślnie

    gradziu zależy czy stać cię na blat marmurowy - jest naprawdę fajny - ale treba by przemyśleć czy konstrukcja wytrzyma - poza tym koszt jest wyższy - ja osobiście wybrałbym blat drewniany - ale wtedy gryzłoby się to z resztą twoich mebli - wiec chyba jeśli bedziesz miał okleiny to blat chyba taki sam co?
    ja mam meble drewniane w kuchni - i nie robione na zamówienie tylko stary kredens "po babci" - i sobie chwalę...


  20. #20

    Domyślnie

    Właśnie montują u mnie kuchnię. Wyszła całkiem przyzwoicie cenowo i funkcjonalnie, stolarz terminowy i fachowy z rejonu Rybnika - napisz na emalię jeśli interesują cię namiary.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony