dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Co to za zaczep okienny

    Dzień dobry
    Czy ktoś poratuje co to za zaczep ewentualnie zamiennik?
    Wymiary w załącznikach.
    Ja widać zaczep złamany, wymiary niestety robione linijką.
    Jedyny napis na zaczepie to od spodu w obrębie otworu mocującego wygląda to jak "MR".
    Okna z lat 90 ubiegłego wieku, montowane w blokach w Krakowie na Komandosów. Na okuciach też nic nie znalazłem jaka to marka.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20221030_112036.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	44,2 KB
ID:	461929   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20221030_111909.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	28,3 KB
ID:	461930   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20221030_111935.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	26,0 KB
ID:	461931   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20221030_111959.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	461932  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Ojj... nie pobiegnę na swój śmietnik z miarką by sprawdzać czy coś będzie pasowało chociaż wzrokowo coś podobnego widuję: )
    Okna drewniane?

    Zrób zdjęcie całego okno, większej części okucia. Czasem z kontekstu można coś wydedukować i wskazać trop.

    Oczywiście jest szansa że trafi się ktoś kto rozpozna. I jakaś szansa, że wskaże gdzie kupić...chociaż wątpię

    Nie da się zmienić zaczepów ze skrzydła prawego z lewym?

    Ps. Zadzwoń do paru salonów - popytaj czy nie mają namiaru na śmietnik ich ekip montażowych - często tam można znaleźć coś szybciej...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Tak naprawdę to drzwi balkonowe PCV gdzie dwa zaczepy złamane, ostał się tylko jeden górny. Od strony zawiasów nie ma zaczepów. Na okuciu brak jakichkolwiek znaków czy napisów. Okna też w nie lepszym stanie. Mieszkanie nie jest moje a właściciel dał mi po prostu "wolną rękę" . Przejrzałem różne sklepy , portal aukcyjny i i miałem już jeden typ ale brakuje mu do tych 19 mm szerokości. Jeżeli da się wpasować w szczelinę i otwór będzie pasował to pewne go kupię. Też m miałem zajrzeć do sprzedawców, ale liczyłem, że może ktoś rozpozna i da się kupić.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    I masz tylko to jedno okno w mieszkaniu? Nie ma z czego podmienić zaczepów?

    Ps. co do dalszej części: nie pomagasz
    Nadal sądzę, że szybciej dobierzesz coś na okiennym śmietniku niż znajdziesz w necie bez wiedzy o tym, z jakiego systemu pochodzi..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5

    Domyślnie

    Wymiarówka wskazuje że to do Panoramy i po tej nazwie profilu szukaj w internetach. Nie musi być identyczny, może być np. taki;
    https://okucia24.com/siegenia-zaczep...ma,id4807.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony