dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne Gerda Air Glass lub Quadro THERMO PREMIUM 75

    Witam serdecznie, przeczytałem sporo dotychczasowych wątków i postanowiłem bezpośrednio zapytać.

    Jestemy w trakcie remontu starego domu, właśnie przyszedł czas na drzwi zewnętrzne.
    Byliśmy ostatnio u przedstawiciela firmy Gerda i spodobały nam się drzwi Air Glass oraz Quadro.
    Cenowo to aktualnie dość spory wydatek, cena zaczyna się od ponad 5000 zł plus dodatki, czyli około 7500 zł.
    Potrzebujemy drzwi 100 cm (otwór ma prawie 120 cm) i muszą otwierać się do wewnątrz, zdecydowaliśmy się również na pochwyt. W Gerdzie podobało nam się to, ze maja kolor antracyt struktura, co będzie pasowalo do naszych okien.

    Z tego co mówił sprzedawca szykują się podwyżki cen, w związku z czym chcieliśmy zamówic drzwi jeszcze w tym tygodniu.
    Jednak po przeglądnięciu forum, mam mieszane uczucia. Czy może ktoś coś powiedzieć o aktualnej jakości wyzej wymienionych drzwi? Czy nadal zdarzają się tak nieszczelne drzwi ? Czy poprawiła się jakość w ostatnim czasie?

    A moze sa jakies lepsze alternatywy? Dzieki za opinie!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Gerdy nie lubię za zlecanie marketingu szeptanego. Do kanonów najgłupszego spamu przejdzie ich "spec" który tłumaczył na tym forum wyssane z palca fantazje o działaniu ościeżnicy perforowanej.
    Aktualnie też prowadzą szeroką kampanię na grupach budowlanych fb.

    Ale odrzucając uprzedzenia zerknąłem dziś do ostatniego pisma. Faktycznie - zmiana cen od 7 listopada. Nie piszą ile, bo skupili się na zmianach na plus, m.in. rozszerzenia sieci serwisowej.
    Odrobili lekcje, wprowadzili sporo zmian.Nowe serie, rozwiązania, modele. Ok.

    Mam poważne wątpliwości czy wspomniane serie, zwłaszcza z dodatkami w postaci pochwytu zmieszczą się w 7,5 tys... No i otwór prawie 120 a wygląda że te drzwi mają ok 113cm. Czyli spore luzy.

    Mój wybór -poza drewnem - WIkęd. Rozmiar 100 w Optiumum Termo powinien pasować..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony