dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Vitodens 100-W + ViCare Radiator Thermostat

  1. #1

    Question Vitodens 100-W + ViCare Radiator Thermostat

    Cześć,

    Jestem posiadaczem rzeczonego pieca i wszystko fajnie chodzi z aplikacją ViCare ale absolutnie nie mam pojęcia, jak mogę podpiąć do niej moje grzejnikowe termostaty? Czy muszę dokupić bramkę, czy "stacja pogodowa" nie pozwoli mi na to? Jak ktoś móglby mi wytłumaczyć jak mam rozszerzyć mój system o moje termostaty będę wdzięczny.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    w przypadku kotłłow Vitodens 100 nalezy dokupic oddzielny moduł Vitoconnect 100 OPTO2 i to za jego pomocą bedzie się odbywało sterowanie głowicemi. Niestety nie będzie komunikacji kotła z systemem głowic. W wplikacji beda widoczne jako 2 oddzilene instalacje. Jedna to bedzie kocioł z obiegiem grzewczym, druga instalacja to będą pomieszczenia z przypisanymi do nich głowicami.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  3. #3

    Domyślnie

    A ja mam piec Vitodens 200? To jaki moduł dokupić by sterować termostatami?

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    jeżeli jest to kocioł z serii Vitodens 2xx B2xF to nie trzeba nic dokupywac by głowice komunikowały się z kotłem.
    Jeżeli jest to kociol z serii Vitodens 2xx B2xE to tu jest potrzby dokładny nr katalogowy kotła
    w przypadku starszych urządzeń konieczny jest moduł Vitocennect 100 OPTO2
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony