dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: WZ czy warto?

  1. #1

    Domyślnie WZ czy warto?

    Witam,

    Jak myślicie warto złożyć wniosek o warunki zabudowy "na zapas/do szuflady"?

    Podobno od stycznia mają wejść jakieś nowe przepisy i już WZ nie będą bezterminowe i trudniej będzie je dostać, to prawda?

    To może lepiej sobie zrobić po staremu te bezterminowe jeśli się planuje budowę za 3-4 lata?

  2. #2

    Domyślnie

    Jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy jeśli na Wniosku o WZ wnioskuje o dom o powierzchni zabudowy 80m2 a potem jednak zdecyduje się postawić taki do 70m2 na zgłoszenie to będę musiał wnioskować o nowe warunki czy na tych po prostu zrobie?

  3. #3

    Domyślnie

    Pytanie też co do pkt. 7 we wniosku o WZ
    Teren inwestycji obejmuje całą działkę ewidencyjną
    Teren obejmuje część działki ewidencyjnej.

    Podpowie mi ktoś co wybrać? Mam działkę dużą 30 arów więc wiadomo że dom nie zajmuje całości działki, o co w tym chodzi?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał asaledr Zobacz post
    Jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy jeśli na Wniosku o WZ wnioskuje o dom o powierzchni zabudowy 80m2 a potem jednak zdecyduje się postawić taki do 70m2 na zgłoszenie to będę musiał wnioskować o nowe warunki czy na tych po prostu zrobie?
    Witam, nie wiem, czy wszedzie jest tak samo, ale jak wystepowalm o warunki zabudowy, to nigdzie nie dawalam konkretnych danych, zeby nie miec zadnych ograniczen. Zawsze widelki: od - do, i: albo. Np. dach plaski lub dwuspadowy (mozesz wpisac wielospadowy), nachylenie od 3 % do ilus tam. Powierzchnia - do: tu wstawiasz co chcesz. Itd. Chodzi o to, aby nie zamykac sobie innych mozliwosci, jak sie plany zmienia. Potem, jak juz bedziesz zglaszal konretna budowe, to wpiszesz w zgloszeniu to, co masz zamiar budowac.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony