dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Fuga a płytki na OSB

    Mam do wykonania fugowanie płytek, które są położone na podłodze z OSB (legary co 50cm; 22mm płyta OSB + 12mm płyta OSB pióro-wpust + grunt szczepny + folia w płynie + klej C2 S1 + płytki gresowe).

    Myślę że najlepszym wyborem jest tu fuga epoksydowa jednakże wiem że ona jest dość trudna (a ja jestem amatorem), dlatego też zastanawiam się nad alternatywą w postaci nowości Ceresit CE60 (podobno polimerowa, 0 cementu).

    Ze sloganów marketingowych można wyczytać: "na powierzchnie wymagające elastyczności np. płyty wiórowe, gipsowo-kartonowe"

    Może ktoś już robił tą fugą, ja ma wątpliwości bo producent nie deklaruje prawie żadnych wartości wytrzymałości, a jej cena sugeruje że powinna być lepsza niż cementowa (CE40) ale gorsza niż epoksydowa (CE79).
    Ostatnio edytowane przez 3rav ; 21-11-2022 o 11:02

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawdź opinie o tej fudze epoksydowej
    https://allegro.pl/oferta/pci-durapo...ly-12608460877
    100% epoksyd o parametrach roboczych jak zwykła fuga cementowa

  3. #3

    Domyślnie

    Zafugowałem podłogę produktem Ceresit CE60 w dniu 01.12.2022, wczoraj malowałem sufit i musiałem umyć podłogę. W niektórych miejscach miałem kropki białej farby (myłem gąbką kuchenna, lekko zaschnięte, może były tak 1h), muszę powiedzieć że ta fuga farbuje po 3 tygodniach od użycia!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony