dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Nierówna struktura kafli

    Położyłem w mieszkaniu gres szkliwiony. Po położeniu dostrzegłem, że pod kątem pod światło widoczna jest nierówna struktura, jakby płytki były brudne. Myślałem, że może to źle domyta fuga, więc kilkukrotnie szorowałem jeszcze płytki przy użyciu różnych środków chemicznych ale bez efektu. Co to może być, jakaś wada fabryczna? Co mógłbym zrobić żeby to wyczyścić? Zamieszczam kilka zdjęć poglądowych.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20221125_150821_2.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	462399Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20221125_151044_2.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	462400Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20221125_151034_2.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	462401
    Ostatnio edytowane przez Mateusz.tm ; 25-11-2022 o 16:20

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mateusz.tm Zobacz post
    Położyłem w mieszkaniu gres szkliwiony. Po położeniu dostrzegłem, że pod kątem pod światło widoczna jest nierówna struktura, jakby płytki były brudne. Myślałem, że może to źle domyta fuga, więc kilkukrotnie szorowałem jeszcze płytki przy użyciu różnych środków chemicznych ale bez efektu. Co to może być, jakaś wada fabryczna? Co mógłbym zrobić żeby to wyczyścić?
    podaj kraj produkcji tych płytek , zawsze możesz reklamować. Ja reklamowałem jakieś 120m2 płytek podłogowych - reklamacja uznana. Zakup w renomowanym salonie w Polsce.
    + jakieś zdjęcia tej wady
    Ostatnio edytowane przez MiroMirek ; 25-11-2022 o 16:24

  3. #3

    Domyślnie

    Ale mnie nie interesuje reklamacja, tylko chciałbym usunąć ten nieestetyczny efekt po położeniu płytek.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Przecież tego nie wyszlifujesz
    Reklamować, albo nauczyć się w tym żyć.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    ale ze co? ze plytki wszystkie maja swoja fakture, ktora zobaczyles dopiero je oswietlajac? Wg mnie ten model tak ma - swieciles na nie w sklepie przed zakupem?... Nic tu nie wyszorujesz - taki model/wzor. Są płytki szkliwione polerowane, satynowe/poltomatowe/matowe, strukturalne itd... ty wybrales taki model jaki masz.

  6. #6

    Domyślnie

    No pewnie tak jest. Najwyraźniej w sklepie się nie przyjrzałem, być może to kwestia światła padającego pod innym kątem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony