dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: stropy

  1. #1

    Domyślnie stropy

    Sklepienia sufitowe-

    Sufit / podłoga na poddaszu ma około 8 "-9" grubości.

    Będziemy usuwać belki stropowe i zastępować je belkami LVL, jak stwierdził inżynier.

    Moje pytanie - czy nasze obecne ściany zewnętrzne będą miały szczelinę 8 "-9" od miejsca, w którym usuwane są belki stropowe/sufitowe do górnej części istniejących słupków ściennych? Czy ta szczelina będzie musiała zostać wypełniona (zamurowana płytami gipsowo-kartonowymi), aby połączyć się z krokwiami dachowymi router login 192.168.l.l.link/?

    Próbuję zaprojektować trapezowe okna w ścianie, które będą miały szczyt i ciągle utknąłem na tym, jak istniejący szczyt dachu styka się z istniejącymi ścianami wewnętrznymi.

    Ściany wewnętrzne mają 8 stóp Zewnętrzna wysokość dachu wynosi 14 stóp 8 cali Obecne nachylenie dachu wynosi 5/12 (wzrost nad biegiem)

    W CAD nie mogę uzyskać nachylenia (ponieważ powinno pozostać takie samo) nowych krokwi, aby stykały się ze ścianami bocznymi o długości 8 stóp, więc pomyślałem, że czegoś mi brakuje. Potrzebuję, aby nachylenie było jak najbliżej, abym mógł wykadrować i uzyskać pomiary okien trapezowych w CAD.

    Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc! Dziękuję Ci!!!
    Ostatnio edytowane przez avansents ; 07-12-2022 o 14:32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony