dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wentylacja w kuchni

    Dzień dobry.
    Mieszkam w bloku obecnie mam remont w kuchni gdzie jest obniżony sufit regipsem. Ściana przesunięta 5cm i również wykonana z regipsu. Meble kuchenne będą wykonane na wymiar. Pytanie czy zalecane jest wyprowadzenie wciągu za meble lub pod sufit. Czy poprostu w moim przypadku przewód musi iść pawlaczem na zewnątrz mebli prze kratce wentylacyjnej? Nic się nie będzie działo czy to z regipsem czy ścianą nie wiem jakaś wilgoć, grzyb itd

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    wszystko zależy od układu i kubatury tego sufitu - ja 2 lodówki obok siebie i mam wyprowadzone pod sufit, ale mam tam ogromną przestrzeń ( sama kuchnia 19 m2 i 30 cm obniżonego sufitu, a ta powierzchnia jest połączona ze styczną jadalnią, która ma także duża przestrzeń).
    Ostatnio edytowane przez Dzeus86 ; 08-12-2022 o 17:33

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzeus86 Zobacz post
    wszystko zależy od układu i kubatury tego sufitu - ja 2 lodówki obok siebie i mam wyprowadzone pod sufit, ale mam tam ogromną przestrzeń ( sama kuchnia 19 m2 i 30 cm obniżonego sufitu, a ta powierzchnia jest połączona ze styczną jadalnią, która ma także duża przestrzeń).
    Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie w twoim przypadku porównując metraż do mojej kuchni to ogromna jest. Jestem już po remoncie i ostatecznie zrezygnowałem z wentylacji sufitem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony