dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 204 z 204
Pokaż wyniki od 4.061 do 4.064 z 4064
  1. #4061
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tobi1989

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Zakliczyn
    Kod pocztowy
    32-840
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania Brzoskwinia Zobacz post
    Zapraszamy do malopolski wersja 4
    Witam, jest możliwość abyśmy z żoną zobaczyli domek? W Małopolsce? Bardzo nam na tym zależy pozdrawiam

  2. #4062

    Domyślnie

    Witam czy ktoś jeszcze zagląda na to forum? Zamierzamy budować Dom w groszku 4 ver. 2 i chciałabym dowiedzieć się jak to wszystko wygląda teraz finansowo.. jesteśmy z podlaskiego. Być może ktoś z okolic (Augustów, Suwałki, Ełk, Białystok) posiada takowy i chętnie udostępni zwiedzającym

  3. #4063

    Domyślnie

    Witam wszystkich "Groszkowców" po dość długiej przerwie.
    Ostatnio pisałem tu w 2007 roku, kiedy to, jako chyba jeden z pierwszych, rozpocząłem eksploatację "Domu w groszku".
    Minęło sporo czasu, nasz "Groszek" i jego otoczenie doczekały się już kilku mniejszych i większych remontów i modernizacji.
    Jestem też dużo bogatszy o doświadczenia związane z eksploatacją tego domku.
    Chętnie porozmawiam z innymi użytkownikami, o ile jacyś tu jeszcze zaglądają, i poznam inne groszkowe historie.
    Pozdrawiam
    Mały czy duży - ważne, że własny...

  4. #4064
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gosia sz-n
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    286

    Domyślnie

    Witaj funyo coś mnie dziś tknęło by tu zajrzeć. Okazało się że nie pamiętam już hasła Musiałam wygenerować nowe. Czas leci, my mieszkamy od 2012 roku. Mimo upływu czasu ciągle kochamy nasz Groszek. Jak widzisz nikt tu już nie zagląda. Teraz ludzie przenieśli się na fb, gdzie jest grupa "Dom w groszku - Groszki Które Kochacie" Grupa jest zamknięta dla obcych, ale dopisać się nie jest problemem Zajrzyj w wolnej chwili. Są zdjęcia, opisy co kto wymyślił, zmienił itd. W naszym Groszku tak jak Ty mamy również obniżoną piwniczkę pod schodami co uważam za super rozwiązanie. Do dziś byłam przekonana, że obniżenie wymyśliłam samodzielnie, ale teraz myślę, że być może zasugerowałam się Waszym pomysłem??? (zaczynaliśmy w 2011 r.) W każdym razie wiele osób skopiowało pomysł obniżenia podłogi pod schodami Również mamy schody 2 biegowe. Natomiast zrezygnowaliśmy z garderoby na rzecz pralni, musieliśmy obrócić kominy łazienkowe o 90*, gdyż chcieliśmy łazienkę w miejscu garderoby. Pralnia jest między łazienką, a pokojem czyli nad kuchnia. Jest mała, ale doskonale się sprawdza. Taras mamy z boku, natomiast na tylnej ścianie salonu zamurowaliśmy okno i wisi na niej TV. To tyle na szybko. Zapraszam na fb. Pozdrawiam, maniaczka Groszka

Strona 204 z 204

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony