dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukikow Zobacz post
    Zgadzam się, okno kuchenne na południe może być koszmarem. Chociaż nie wiem czy moją żonę by to pokonało. W poprzednie wakacje, w tygodniu największych upałów, zdecydowała się robić soki. Przez kilka dni mieliśmy saune. Czego się nie robi dla pociech.
    Heh, podziwiam wytrwałość. Kiedyś też tak miałam, a potem mi przeszło. Komfort zaczyna brać górę

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Cytat Napisał KotNaDachu Zobacz post
    Heh, podziwiam wytrwałość. Kiedyś też tak miałam, a potem mi przeszło. Komfort zaczyna brać górę
    zastanówcie się nad tzw. brudną (tymczasową) kuchnią. Na zewnątrz dajesz stary stół, płytę gazową + butlę i można działać. Po akcji składacie do schowka i volia!
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sativum Zobacz post
    zastanówcie się nad tzw. brudną (tymczasową) kuchnią. Na zewnątrz dajesz stary stół, płytę gazową + butlę i można działać. Po akcji składacie do schowka i volia!
    A w życiu! W kuchni mam wszystko pod reka, w tym zlew, zmywarkę, zapasowe ścierki, ręczniki papierowe i cały ten potrzebny majdan. No i piekarnik do pasteryzacji. Teraz jeszcze będzie klima, więc przyjemny chłodek vs 30 stopni na zewnątrz to nawet nie ma się nad czym zastanawiać.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony