dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Question Zaprawki po malowaniu natryskowym

    Witam.
    Cały dom mam pomalowany metodą natryskową. Niestety po etapie urządzania powstało kilka uszkodzeń na ścianach i potrzebuję porady jak zrobić zaprawki aby nie odznaczały się na tle całej ściany. Ja niestety nie mam agregatu do malowania. Czy jest jakaś możliwość aby efekt był podobny i odcień farby na zaprawce nie odbiegał od reszty ściany?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Raczej będzie widać.
    Agregat, możesz kupić taki pistolet natryskowy pod kompresor. Kupić taki sam tynk, przed nałożeniem, sprawdzić natrysk na jakieś ścianie w piwnicy, albo na jakiś zbitych deskach, by wyrobić rękę i sam sposób natrysku..

    Wszystko zależy od tego, czy przywiązujesz do tego wagę.

    Co do dziur w elewacji.
    Ja u siebie sam klej szlifowałem kamieniem do szlifierki. Bardzo ładnie wyrównuje.
    A czy się uda zrobić bez widocznych mocno pogrubień, to już raczej przy szpachlowaniu samym klejem do styro trzeba zrobić na równo.
    Nie zajmuje się tym zawodowo, tylko coś tam u siebie robię.
    Ostatnio edytowane przez klaudiusz_x ; 06-01-2023 o 11:57
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony