dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Martin386
    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Ustroń
    Kod pocztowy
    43-450
    Posty
    7

    Domyślnie Aranżacja parteru - zamiana kuchni z salonemn

    Witam wszystkich na forum Z forum udało mi się pozyskać wiele użytecznych informacji, jednak tym razem nie obejdzie się bez postu

    Otóż mamy dylemat, jak podejść do tematu aranżacji parteru. W projekcie mamy układ taki jak na pierwszym zdjęciu nr 1:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	15,9 KB
ID:	463194

    Zastanawiamy się czy nie zamienić kuchnię z salonem aby salon był połączony z jadalnią (moja przeróbka projektu w drugim załączniku), aby powstała jedna duża, reprezentacyjna przestrzeń. Z drugiej strony, pierwsza koncepcja posiada salon trochę schowany za kominkiem, tworząc na parterze 2 strefy - kuchnia + jadalnia a po drugiej stronie kominka salon.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Luzna koncepcja zmiany aranzacji parteru.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	463195

    Chętnie poczytam Wasze przemyślenia, argumenty za i przeciw itp... Wrzucam jeszcze zdjęcie poglądowe, gdzie pomieszczenia opisane są zgodnie z wariantem pierwszym.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	19,7 KB
ID:	463196

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    po przeróbkach kominek jest w zasadzie niezbyt widoczny z kanapy i stołu

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Martin386
    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Ustroń
    Kod pocztowy
    43-450
    Posty
    7

    Domyślnie

    Tak, racja. Mam taką obawę, czy sens ma rozwiązanie że kominka nie będzie widać z kanapy. Cóż, będzie tzreba zaopatrzyć sie w kartony i poukładać je w miejscach mebli i szafek . Generalnie nie daje mi spać dylemat, czy iść w kierunku kuchnia + jadalnia w wspólnej części i salon trochę oddzielony czy układ salon + jadalnia i trochę z boku kuchnia

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dla mnie słowo reprezentacyjny wyklucza obecność kuchni, która jest pomieszczeniem/strefą roboczą.

    Kuchnia jako główny element strefy dziennej dałaby rade, jeśli organizujecie spotkania towarzyskie na którym zaproszeni goście gotują wspólnie.

    Ale tu już kwestia jak spędzacie wolny czas, jak planujecie korzystać z salonu?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony